Nadciągają "Eleganckie Chłopaki"
Ponad 10 lat przygotowań w Jugosławii.Morderczy trening instrumentalno-wokalny. Trzy dni w studiu. I jest efekt! Zgodnie z obietnicą Bracia Figo Fagot prezentują swój nowy album „Eleganckie Chłopaki” na wiosnę 2013 - czyli w październiku. Na płycie poza znaną piątką przebojów wypuszczonych wcześniej do internetu, melomani oraz entuzjaści muzyki odkryją siedem zupełnie nowych, ekscytujących utworów, zaskakujących zarówno głębią muzyczną jak i tekstową.
Aktualizacja:
12.09.2013 11:46
Publikacja:
12.09.2013 11:46