Do warszawskiego zespołu dołączył Marcin Żak, radca prawny z szerokim doświadczeniem w przygotowaniu i realizacji inwestycji infrastrukturalnych. Marcin Żak specjalizuje się w doradztwie prawnym w zakresie sprzedaży i nabycia nieruchomości, procesu inwestycyjnego, umów najmu i komercjalizacji, jak również obsługi roszczeń i realizacji obiektów budowlanych. Posiada wieloletnie doświadczenie w obsłudze klientów z sektora handlowego, mieszkaniowego oraz logistycznego, którym doradzał w sprawach z zakresu prawa nieruchomości, partnerstwa publiczno-prywatnego oraz zamówień publicznych. Przed dołączeniem do Wolf Theiss, pracował w innej wiodącej międzynarodowej kancelarii prawnej.

- Cieszę się, że mogłem dołączyć do zespołu Wolf Theiss, jednej z najszybciej rozwijających się i najbardziej innowacyjnych kancelarii w regionie - powiedział Marcin Żak. – Praca w warszawskim biurze Wolf Theiss daje możliwość szerokiego spojrzenia na wszystkie aspekty prawne, które są istotne z punktu widzenia naszych międzynarodowych klientów. Bez wątpienia czeka mnie wiele ambitnych i ciekawych projektów.

Wzmocnienie zespołu praktyki prawa nieruchomości i prawa budowlanego wpisuje się w dynamiczny rozwoju kancelarii Wolf Theiss w Polsce i jest odpowiedzią na rosnące zapotrzebowanie klientów.

- Dołączenie Marcina do zespołu to kolejny krok w realizacji strategii szybkiego rozwoju naszych usług w zakresie doradztwa dla tego ważnego sektora – powiedział Tomasz Stasiak, Partner i szef zespołu nieruchomości Wolf Theiss w Warszawie. – Wciąż powiększamy nasz warszawski zespół o najlepszych specjalistów, którzy patrzą perspektywicznie i mają podejście rynkowe.