Reklama
Rozwiń
Reklama

Wolf Theiss rozwija praktykę energetyki oraz wzmacnia zespół fuzji i przejęć w Warszawie

Do warszawskiego zespołu kancelarii prawnej Wolf Theiss dołączył Konrad Kosicki, który będzie rozwijać nową praktykę Energetyki, oraz Maciej Olszewski, który wzmocni zespół Doradztwa Korporacyjnego oraz Fuzji i Przejęć. Obejmą w kancelarii stanowiska Counsel.

Publikacja: 03.12.2019 11:56

Konrad Kosicki

Konrad Kosicki

Foto: materiały prasowe

Wolf Theiss to jedna z najbardziej dynamicznie rozwijających się kancelarii na polskim rynku. Jak wynika z listopadowego rankingu Dziennika-Gazety Prawnej warszawskie biuro znalazło się wśród kancelarii, które odnotowały największy wzrost przychodów w ubiegłym roku. Kancelaria, która od kilku lat rozbudowuje zespół prawników, w czerwcu utworzyła praktykę Restrukturyzacji i Upadłości.

– Cieszymy się, że do naszego zespołu dołącza dwóch utalentowanych prawników – powiedział Tomasz Stasiak, Partner Współzarządzający warszawskim biurem Wolf Theiss. – W odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie naszych krajowych i międzynarodowych klientów, wzmacniamy naszą pozycję na rynku usług doradczych dla sektora energetycznego, jak również rozbudowujemy zespół pracujący przy transakcjach fuzji i przejęć oraz dla funduszy private equity.

Dodatkowe -10% na BLACK WEEK

Kup roczną subskrypcję w promocji Black Week - duet idealny i korzystaj podwójnie!

Zyskujesz:

- Roczny dostęp do The New York Times, w tym do: News, Games, Cooking, Audio, Wirecutter i The Athletic.

- RP.PL — rzetelne i obiektywne źródło najważniejszych informacji z Polski i świata z dodatkową weekendową porcją błyskotliwych tekstów magazynu PLUS MINUS.

Reklama
Prawo w Polsce
Karol Nawrocki podpisał jedenaście ustaw, zawetował dwie. Czego dotyczą?
Materiał Promocyjny
Startupy poszukiwane — dołącz do Platform startowych w Polsce Wschodniej i zyskaj nowe możliwości!
W sądzie i w urzędzie
Małżeństwa jednopłciowe będą uznawane w Polsce? Adwokaci: wyrok TSUE to kamień milowy
Praca, Emerytury i renty
Raport ZUS pokazuje kto choruje najrzadziej. Jest zaskoczenie
Spadki i darowizny
O ważności wydziedziczenia i zachowku. Jak napisać skuteczny testament?
Konsumenci
Sąd Najwyższy: import podrobionych towarów z Chin to nie obrót podróbkami
Reklama
Reklama
REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.
Reklama