- Bardzo cieszy nas nagroda przyznawana przez warsztaty blacharsko-lakiernicze. To potwierdzenie u źródła, że ERGO Hestia oferuje najwyższą jakość likwidacji szkód nie tylko klientom, ale również swoim partnerom – napisał w komentarzu Kazimierz Majdański, dyrektor Biura Likwidacji Szkód w ERGO Hestii.

Wyróżnienie przyznawane jest w oparciu o ankiety, które wypełniają pracownicy warsztatów. W ramach 8 pytań w tym roku pod lupą znalazły się aspekty, które dziś na rynku uważane są za największe wyzwania.

Oceniana była m.in. jakość współpracy, poziom kompetencji i rzetelność likwidatorów oraz sprawność przebiegu całego procesu likwidacji szkód.

W każdej z tych kategorii Ergo Hestia uzyskała najwyższe noty. Ubezpieczyciel przypomina, że dotychczas stawał na podium, ale to pierwszy raz kiedy zajął pierwsze miejsce, wyprzedzając pozostałych 18 ocenianych ubezpieczycieli.

- Zwycięstwo jest tym cenniejsze, że na ocenę składają się obiektywne recenzje również tych warsztatów z którymi nie mamy jeszcze umowy o współpracy – uważa Majdański.

W dziewiątej edycji ogólnopolskiego badania satysfakcji serwisów samochodowych ze współpracy z towarzystwami ubezpieczeń, Stu Ergo Hestia zajęła 1 miejsce, a kolejne były Allianz i Warta. W ankiecie pod auspicjami Polskiej Izby Motoryzacji wzięły udział autoryzowane i nieautoryzowane warsztaty.