Reklama

Financial Times: PZU i Unicredit chcą domknąć transakcję sprzedaży Pekao do końca października

Tak donosi Financial Times, który twierdzi, że PZU i UniCredit chcą domknąć transakcję do końca października.

Aktualizacja: 29.08.2016 11:09 Publikacja: 29.08.2016 09:21

Financial Times: PZU i Unicredit chcą domknąć transakcję sprzedaży Pekao do końca października

Foto: Fotorzepa, Marta Bogacz

Dziennik powołuje się na trzy anonimowe źródła. Według FT rozmowy PZU z włoskim UniCredit w sprawie przejęcia akcji Banku Pekao powinny zakończyć się do końca października, a ustalenia wokół ceny transakcji krążą między 3 a 3,5 mld euro,

W poniedziałkowym wydaniu Financial Times pisze, że prezes PZU Michał Krupiński i szefowie UniCredit spotkali się w zeszłym tygodniu w Mediolanie, żeby przedyskutować kwestię odkupienia przez polskiego ubezpieczyciela akcji Pekao. UniCredit ma 40,1 proc. akcji Pekao.

Już za 19 zł miesięcznie przez rok

Jak zmienia się świat i Polska. Jak wygląda nowa rzeczywistość polityczna po wyborach prezydenckich. Polityka, wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i psychologia.

Czytaj, to co ważne.

Reklama
Ubezpieczenia
Duże ułatwienie dla kierowców, czyli mStłuczka w mObywatelu
Ubezpieczenia
Dobre półrocze Grupy PZU. Segment OC wreszcie na plusie
Ubezpieczenia
Spółka LUX MED-u z licencją ubezpieczeniową. Jest decyzja KNF
Ubezpieczenia
Będzie konkurs na nowego prezesa PZU. Fuzja z Bankiem Pekao ciągle w mocy
Ubezpieczenia
Zmiana na stanowisku prezesa PZU. Rada nadzorcza odwołała Andrzeja Klesyka
Reklama
Reklama