Już za 19 zł miesięcznie przez rok
Jak zmienia się Polska, Europa i Świat? Wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i historia w jednym miejscu i na wyciągnięcie ręki.
Subskrybuj i bądź na bieżąco!
Aktualizacja: 15.04.2018 16:04 Publikacja: 15.04.2018 16:04
Foto: Bloomberg
Obie firmy poinformowały w grudniu, że rozmawiają o „możliwej kombinacji”, ale rząd Brazylii mający prawo weta strategicznych posunięć Embraera musi zgodzić się na to. Nowa propozycja ma trafić w najbliższych tygodniach do prezydenta Michela Temera — powiedziały dwie osoby. — Nie jest to łatwa operacja. Jest dość złożona, ale sprawa posuwa się, jednak rozwiązanie nie nastąpi szybko — dodała jedna z nich.
Embraer i resort obrony kierujący pracami rządowej grupy w tej sprawie nie zareagowały na prośbę o komentarz, szef działu samolotów cywilnych Embraera, John Slattery też nie chciał o tym rozmawiać.
Jak zmienia się Polska, Europa i Świat? Wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i historia w jednym miejscu i na wyciągnięcie ręki.
Subskrybuj i bądź na bieżąco!
W sobotę rano doszło do awarii systemu zarządzania ruchem lotniczym ATM_P 21 w Polskiej Agencji Żeglugi Powietrz...
Po wprowadzeniu polskich kontroli ciężarówki dłużej czekają na wjazd do kraju. Dla krajowych transportowców jedn...
Po inwazji na Ukrainę Rosjanie i wprowadzeniu zachodnich sankcji Rosjanie chcieli przestawić przemysł lotniczy n...
To koniec arabskiej przygody Wizz Aira. Po ponad pięciu latach 1 września 2025 r. węgierski przewoźnik zamknie s...
Moda na motocykle przybiera na sile już od kilku lat. W ubiegłym roku liczba nowych rejestracji była dwa razy wyższa niż pięć lat wcześniej.
Dlaczego Ryanair zdecydował się na podpisanie wieloletniej umowy z lotniskiem w Modlinie? Powodów jest kilka. Gł...
Masz aktywną subskrypcję?
Zaloguj się lub wypróbuj za darmo
wydanie testowe.
nie masz konta w serwisie? Dołącz do nas