Reklama

USA nie chcą latać do Chin. Teraz Chiny przestają latać do USA

Kolejne linie z całego świata decydują się na zawieszenie połączeń do Chin w związku z epidemią koronawirusa. Teraz chińskie same postanawiają uziemić własnych pasażerów.

Aktualizacja: 03.02.2020 12:51 Publikacja: 03.02.2020 12:43

USA nie chcą latać do Chin. Teraz Chiny przestają latać do USA

Foto: www.ceair.com

ala

Pierwszy znaczący przewoźnik z Państwa Środka, China Eastern, postanowił zawiesić loty na trasach między Szanghajem a kilkoma różnymi miastami Stanów Zjednoczonych. Chodzi o rejsy z Szanghaju do Los Angeles i Nowego Jorku zaplanowane od 2 lutego do 10 lutego, loty do San Francisco 6 i 9 lutego, do Chicago 8 lutego, a także do Honolulu od 3 lutego do 27 marca. Na stronie internetowej China Eastern z kolei nie można już wykupić biletów do żadnych portów lotniczych w USA aż do 29 marca – podaje CNN.

RP.PL i The New York Times w pakiecie za 199zł!

Kup roczną subskrypcję w promocji Black Month - duet idealny i korzystaj podwójnie!

Zyskujesz:

- Roczny dostęp do The New York Times, w tym do- News, Games, Cooking, Audio, Wirecutter i The Athletic.

- RP.PL- twoje rzetelne i obiektywne źródło najważniejszych informacji z Polski i świata z dodatkową weekendową porcją błyskotliwych tekstów, wnikliwych analiz i inspirujących rozmów w ramach magazynu PLUS MINUS.

Reklama
Transport
Białorusini łamią sankcje USA. Będą mieli kłopoty z częściami do boeingów
Transport
Zamieszanie z lotami w Stanach Zjednoczonych. LOT na razie nie narzeka
Transport
Donald Trump żąda powrotu kontrolerów ruchu lotniczego do pracy i grozi cięciem pensji
Transport
Wielkie utrudnienia na kolei… i wielkie promocje. PKP Intercity kusi specjalną ofertą
Materiał Promocyjny
Rynek europejski potrzebuje lepszych regulacji
Transport
Donald Trump pomaga Boeingowi. Szczyt polityczny zmienił w biznes
Reklama
Reklama
REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.
Reklama