Już za 19 zł miesięcznie przez rok
Jak zmienia się Polska, Europa i Świat? Wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i historia w jednym miejscu i na wyciągnięcie ręki.
Subskrybuj i bądź na bieżąco!
Aktualizacja: 15.07.2025 02:12 Publikacja: 24.10.2024 18:09
Wicepremier, minister cyfryzacji Krzysztof Gawkowski (3L), prezes Grupy RN prof. Michael Otto (3P), prezes Boston Dynamics Marc Theermann (L), prezes Covariant Ted Stinson (2L), członiki zarządu firmy Hermes Joanna Komorowska (P) oraz członek zarządu Grupy Otto Kay Schiebur (2P) podczas otwarcia centrum logistycznego NEON firmy Hermes Fulfilment Polska w Koninie Żagańskim koło Iłowej
Foto: PAP/Lech Muszyński
Obiekt został uroczyście otwarty prawie dwa i pół roku po wmurowaniu kamienia węgielnego. Nowe centrum Otto Group uznawane jest za jedną z najnowocześniejszych i największych lokalizacji logistycznych w Europie o wartości kilkuset milionów euro. W uroczystej inauguracji wzięli udział wicepremier Krzysztof Gawkowski oraz prof. dr Michael Otto, przewodniczący rady nadzorczej Otto Group.
Jak zmienia się Polska, Europa i Świat? Wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i historia w jednym miejscu i na wyciągnięcie ręki.
Subskrybuj i bądź na bieżąco!
Dlaczego Ryanair zdecydował się na podpisanie wieloletniej umowy z lotniskiem w Modlinie? Powodów jest kilka. Gł...
Incydenty w rosyjskiej przestrzeni powietrznej, powtarzające się wstrzymanie ruchu i zamknięte lotniska, to dzis...
W Rzymie trwa międzynarodowa konferencja „Rebuild Ukraine”, w której bierze udział ponad 100 krajów gotowych wzi...
Linia lotnicza United Airlines poinformowała we wtorek, że 21 lipca wznowi obsługę połączeń do Tel Awiwu w Izrae...
Komisja Europejska przyznała Ukrainie 76 mln euro dotacji na realizację pierwszego etapu budowy kolei Euro. Od g...
Masz aktywną subskrypcję?
Zaloguj się lub wypróbuj za darmo
wydanie testowe.
nie masz konta w serwisie? Dołącz do nas