Już za 19 zł miesięcznie przez rok
Jak zmienia się Polska, Europa i Świat? Wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i historia w jednym miejscu i na wyciągnięcie ręki.
Subskrybuj i bądź na bieżąco!
Aktualizacja: 22.02.2018 20:04 Publikacja: 22.02.2018 19:12
Foto: adobestock
"65 obywateli Gruzji, którzy naruszyli wizowy reżim przebywania na terytorium Unii Europejskiej, zostało deportowanych przez Republikę Federalną Niemiec - poinformował konsulat. Jak twierdzi portal Georgia Today, informacja została potwierdzona przez kilku Gruzinów mieszkających w Niemczech. Napisali oni na Facebooku, że obywatele Gruzji, którzy zostali deportowani, mieszkali Północnej Nadrenii-Westfalii i Badenii-Wirtembergii.
Według nich "w sądzie administracyjnym jest mnóstwo spraw, a te zostały rozpatrzone w błyskawicznym tempie". Gruzińskie media donoszą, że wśród deportowanych są tacy, którzy mieszkają w Niemczech od lat, czekając na azyl.
Jak zmienia się Polska, Europa i Świat? Wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i historia w jednym miejscu i na wyciągnięcie ręki.
Subskrybuj i bądź na bieżąco!
24 lutego 2022 roku Rosja rozpoczęła pełnowymiarową inwazję na Ukrainę.
Gośćmi szóstego odcinka podcastu „Rzecz o geopolityce” Mateusza Grzeszczuka byli Kacper Kita z portalu Nowy Ład...
Prezydent USA Donald Trump rozmawiał w czwartek telefonicznie z Władimirem Putinem, a prawdopodobnie w piątek pl...
Donald Trump obiecywał wywrócić stolik, a tymczasem – jak mówi Jędrzej Bielecki – „pokazał, że jest przyjacielem...
Sekretarz obrony USA Pete Hegseth wstrzymał wysyłkę rakiet i amunicji na Ukrainę z powodu obaw o poziom amerykań...
Masz aktywną subskrypcję?
Zaloguj się lub wypróbuj za darmo
wydanie testowe.
nie masz konta w serwisie? Dołącz do nas