Tylko 19 zł miesięcznie przez cały rok.
Bądź na bieżąco. Czytaj sprawdzone treści od Rzeczpospolitej. Polityka, wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i psychologia.
Treści, którym możesz zaufać.
Aktualizacja: 22.08.2018 17:57 Publikacja: 22.08.2018 15:39
Foto: AFP
Reuters relacjonuje, że na nagraniach z silnie ufortyfikowanej granicy między Marokiem a Hiszpanią w Ceucie widać imigrantów z zakrwawionymi rękoma i nogami (rany są - jak pisze agencja - prawdopodobnie efektem forsowania drutu kolczastego umieszczonego na znajdującym się na granicy ogrodzeniu), którzy wiwatują po przedarciu się na drugą stronę granicy. Większość widocznych na nagraniu imigrantów to młodzi mężczyźni.
- Kocham Hiszpanię - krzyczy jeden z nich. Niektórzy są owinięci flagami Hiszpanii i UE.
Bądź na bieżąco. Czytaj sprawdzone treści od Rzeczpospolitej. Polityka, wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i psychologia.
Treści, którym możesz zaufać.
24 lutego 2022 roku Rosja rozpoczęła pełnowymiarową inwazję na Ukrainę. W nocy z 17 na 18 września celem rosyjsk...
Rosja żachnęła się i próbuje dojść do siebie po wywiadzie Ałły Pugaczowej. Gwiazda estrady po raz pierwszy tak o...
24 lutego 2022 roku Rosja rozpoczęła pełnowymiarową inwazję na Ukrainę. W Rosji i na Białorusi zakończyły się ćw...
W chwili, gdy zdecydowana większość społeczeństwa Izraela chce zakończenia wojny, rząd Beniamina Netanjahu rozpo...
24 lutego 2022 roku Rosja rozpoczęła pełnowymiarową inwazję na Ukrainę. Ołha Stefaniszyna rozpoczęła swoją misję...
Masz aktywną subskrypcję?
Zaloguj się lub wypróbuj za darmo
wydanie testowe.
nie masz konta w serwisie? Dołącz do nas