Tylko 19 zł miesięcznie przez cały rok.
Bądź na bieżąco. Czytaj sprawdzone treści od Rzeczpospolitej. Polityka, wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i psychologia.
Treści, którym możesz zaufać.
Aktualizacja: 29.01.2020 10:20 Publikacja: 29.01.2020 10:13
Foto: Fotorzepa, Jerzy Dudek
- Nie ma co się zastanawiać, czy on będzie, czy go nie będzie. Na pewno będzie - stwierdził w Polsat News szef resortu zdrowia. Dodaje, że oddziały zakaźne są gotowe. - W przypadku zakażenia koronawirusem musi występować kilka objawów: temperatura w okolicy 38 stop. Celsjusza, duszność lub kaszel, objawy para grypowe - powiedział minister zdrowia Łukasz Szumowski. - Jeżeli ktoś ma katar, to to nie jest najprawdopodobniej koronawirus - dodał. - Osoby, które do tej pory zmarły na koronawirusa to przede wszystkim osoby starsze, z zaburzoną odpornością lub osoby, które mają inne poważne choroby - zaznaczył Szumowski.
Bądź na bieżąco. Czytaj sprawdzone treści od Rzeczpospolitej. Polityka, wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i psychologia.
Treści, którym możesz zaufać.
24 lutego 2022 roku Rosja rozpoczęła pełnowymiarową inwazję na Ukrainę. Donald Trump ponownie sugeruje, że pojaw...
24 lutego 2022 roku Rosja rozpoczęła pełnowymiarową inwazję na Ukrainę. W nocy z 17 na 18 września celem rosyjsk...
Rosja żachnęła się i próbuje dojść do siebie po wywiadzie Ałły Pugaczowej. Gwiazda estrady po raz pierwszy tak o...
24 lutego 2022 roku Rosja rozpoczęła pełnowymiarową inwazję na Ukrainę. W Rosji i na Białorusi zakończyły się ćw...
W chwili, gdy zdecydowana większość społeczeństwa Izraela chce zakończenia wojny, rząd Beniamina Netanjahu rozpo...
Masz aktywną subskrypcję?
Zaloguj się lub wypróbuj za darmo
wydanie testowe.
nie masz konta w serwisie? Dołącz do nas