W wydarzeniu, którego celem będzie zbieranie funduszy na walkę z pandemią koronawirusa, uczestniczyć ma 20 zawodników i 20 artystów. W swoich domach wystąpią m.in. Santi Cazorla, Ivan Rakitić i Joaquín oraz Alejandro Sanz, David Bisbal, Aitana, Sebastián Yatra i Antonio Orozco. Koncert ma wzmocnić akcję zachęcającą do pozostawania w domach. Początek w sobotę o 18.00 w Eleven Sports 1.

Na tym samym kanale w niedzielę (10.00 i 23.00) będzie można obejrzeć film dokumentalny "Pierwszy tytuł Kloppa". Cofniemy się więc do sezonu 2010/2011, kiedy obecny trener Liverpoolu poprowadził do mistrzostwa Niemiec Borussię Dortmund. Grali w niej wtedy trzej Polacy: Łukasz Piszczek, Jakub Błaszczykowski i Robert Lewandowski, ale dokument skupia się na charyzmatycznym i sympatycznym Juergenie Kloppie.

Również w niedzielę (18.00) Eleven Sports 1 w cyklu "Legendy F1" wyemituje materiał o Ayrtonie Sennie, trzykrotnym mistrzu świata, którego wspaniałą karierę zakończył śmiertelny wypadek na torze Imola w 1994 roku podczas Grand Prix San Marino. To tragiczne wydarzenie wpłynęło na poprawę bezpieczeństwa kierowców.