Reklama

Wyszedł ze szpitala po piwo. Jest zakażony koronawirusem

Z jednego z warszawskich szpitali wyszedł pacjent, którego wynik na koronawirusa był pozytywny. Udał się do pobliskiego sklepu, aby kupić alkohol.

Aktualizacja: 31.03.2020 14:36 Publikacja: 31.03.2020 14:29

Wyszedł ze szpitala po piwo. Jest zakażony koronawirusem

Foto: Fotorzepa, Jakub Czermiński

adm

Wczoraj mokotowska policja otrzymała informacje o oddaleniu się jednego z pacjentów. Choć znaleziono go na terenie szpitala, okazało się, że 61-latek udał się wcześniej do pobliskiego sklepu, aby kupić alkohol. Policja podkreśla, że zachowanie to było skrajnie nieodpowiedzialne, gdyż w przypadku mężczyzny wynik testu na koronawirusa był pozytywny. Pacjent miał wydostać się ze szpitala na wózku inwalidzkim. Nie wiadomo, dlaczego nikt go nie zatrzymał. W chwili odnalezienia go przez policjantów, miał przy sobie piwo.

Już za 19 zł miesięcznie przez rok

Jak zmienia się świat i Polska. Jak wygląda nowa rzeczywistość polityczna po wyborach prezydenckich. Polityka, wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i psychologia.

Czytaj, to co ważne.

Reklama
Świat
Wojna Rosji z Ukrainą. Dzień 1277
Polityka
Podcast „Rzecz o geopolityce”: Putin szykuje się na kolejną wojnę. Mołdawski sprawdzian
Świat
Wojna Rosji z Ukrainą. Dzień 1276
Świat
Wojna Rosji z Ukrainą. Dzień 1275
Materiał Promocyjny
Bieszczady to region, który wciąż zachowuje aurę dzikości i tajemniczości
Świat
Wojna Rosji z Ukrainą. Dzień 1274
Materiał Promocyjny
Jak sfinansować rozwój w branży rolno-spożywczej?
Reklama
Reklama