Tylko 19 zł miesięcznie przez cały rok.
Bądź na bieżąco. Czytaj sprawdzone treści od Rzeczpospolitej. Polityka, wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i psychologia.
Treści, którym możesz zaufać.
Aktualizacja: 13.04.2015 13:06 Publikacja: 13.04.2015 13:06
Książę Jan Żyliński wyzywa Nigela Farage'a na pojedynek
Foto: YouTube
Arystokrata Jan Żyliński, syn kapitana Andrzeja Żylińskiego, oficera, który dowodził zwycięską szarżą przeciwko Niemcom w 1939 roku,postanowił położyć kres dyskryminacji Polaków mieszkających na Wyspach Brytyjskich.
Książę mieszkający na co dzień w dzielnicy Ealing na zachodzie Londynu opublikował na Youtube filmik, w którym pokazując szablę swojego ojca wyzwał na pojedynek lidera Partii Nacjonalistów Brytyjskich Nigela Farage'a.
Bądź na bieżąco. Czytaj sprawdzone treści od Rzeczpospolitej. Polityka, wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i psychologia.
Treści, którym możesz zaufać.
24 lutego 2022 roku Rosja rozpoczęła pełnowymiarową inwazję na Ukrainę. W nocy Ukraińcy przeprowadzili zmasowany...
24 lutego 2022 roku Rosja rozpoczęła pełnowymiarową inwazję na Ukrainę. Bank Narodowy Ukrainy informuje o wrześn...
24 lutego 2022 roku Rosja rozpoczęła pełnowymiarową inwazję na Ukrainę. Władimir Putin, w dniu swoich 73. urodzi...
24 lutego 2022 roku Rosja rozpoczęła pełnowymiarową inwazję na Ukrainę. W nocy ukraińskie drony atakowały cele n...
24 lutego 2022 roku Rosja rozpoczęła pełnowymiarową inwazję na Ukrainę.
Masz aktywną subskrypcję?
Zaloguj się lub wypróbuj za darmo
wydanie testowe.
nie masz konta w serwisie? Dołącz do nas