Reklama
Rozwiń
Reklama

Po bramce Meksyku sejsmografy wykryły trzęsienie ziemi

Meksyk sprawił niespodziankę i pokonał na mistrzostwach świata Niemców 1:0. Radość kibiców w stolicy kraju była tak duża, że sejsmografy odnotowały trzęsienie ziemi.

Aktualizacja: 17.06.2018 20:13 Publikacja: 17.06.2018 19:56

Po bramce Meksyku sejsmografy wykryły trzęsienie ziemi

Foto: AFP

Niemcy to aktualni mistrzostwie świata. W swoim pierwszym meczu niespodziewanie przegrali z Meksykiem 1:0. Jedyną bramkę strzelił w 35. minucie Hirvinga Lozano.

Instytut Badań Geologicznych i Atmosferycznych w Meksyku poinformował, że po strzelonej bramce odnotowano trzęsienie ziemi. Sejsmografy wykryły wahania o godzinie 11.32 czasu lokalnego. Wstrząs odnotowały co najmniej dwa czujniki znajdujące się w stolicy kraju.

RP.PL i The New York Times w pakiecie za 199zł!

Kup roczną subskrypcję w promocji Black Month - duet idealny i korzystaj podwójnie!

Zyskujesz:

- Roczny dostęp do The New York Times, w tym do- News, Games, Cooking, Audio, Wirecutter i The Athletic.

- RP.PL- twoje rzetelne i obiektywne źródło najważniejszych informacji z Polski i świata z dodatkową weekendową porcją błyskotliwych tekstów, wnikliwych analiz i inspirujących rozmów w ramach magazynu PLUS MINUS.

Reklama
Świat
Wojna Rosji z Ukrainą. Dzień 1354
Materiał Promocyjny
Czy polskie banki zbudują wspólne AI? Eksperci widzą potencjał, ale też bariery
Świat
Koniec imperialnej Rosji. Francja przejrzała na oczy
Świat
Wojna Rosji z Ukrainą. Dzień 1353
Świat
Wojna Rosji z Ukrainą. Dzień 1352
Materiał Promocyjny
Urząd Patentowy teraz bardziej internetowy
Świat
„Patrzmy na czyny, a nie tylko na słowa”. Paweł Kowal o Trumpie, Polsce i ryzyku wojny kognitywnej
Reklama
Reklama
REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.
Reklama