Reklama
Rozwiń
Reklama

Kto obsadzi stanowiska w UE? Donald Tusk: Blisko, ale bez białego dymu

Szef Rady Europejskiej Donald Tusk powiedział, że Unia Europejska jest "bliżej opracowania kompromisu w sprawie najważniejszych stanowisk". Dodał jednak, że nie należy się spodziewać natychmiastowego przełomu w tej sprawie.

Aktualizacja: 28.06.2019 10:41 Publikacja: 28.06.2019 09:48

Donald Tusk

Donald Tusk

Foto: AFP

Przywódcy Unii Europejskiej spotkają się w niedzielę, aby dojść do porozumienia w sprawie wyłonienia osób, które obsadzą najważniejsze stanowiska. 

Tusk zapowiedział, że będzie kontynuował rozmowy z czołowymi przywódcami Unii Europejskiej, w tym z Francji i Niemiec, na marginesie szczytu G20 w Osace. Szef RE dodał, że za kulisami wykona "12 lub 13 telefonów" do innych unijnych przywódców.

RP.PL i The New York Times w pakiecie za 199zł!

Kup roczną subskrypcję w promocji Black Month - duet idealny i korzystaj podwójnie!

Zyskujesz:

- Roczny dostęp do The New York Times, w tym do- News, Games, Cooking, Audio, Wirecutter i The Athletic.

- RP.PL- twoje rzetelne i obiektywne źródło najważniejszych informacji z Polski i świata z dodatkową weekendową porcją błyskotliwych tekstów, wnikliwych analiz i inspirujących rozmów w ramach magazynu PLUS MINUS.

Reklama
Świat
Wojna Rosji z Ukrainą. Dzień 1363
Świat
Wojna Rosji z Ukrainą. Dzień 1362
Świat
Jak Rosjanie postrzegają Polskę? Fakty kontra wyobrażenia
Świat
Wojna Rosji z Ukrainą. Dzień 1360
Materiał Promocyjny
Manager w erze AI – strategia, narzędzia, kompetencje AI
Świat
Wojna Rosji z Ukrainą. Dzień 1359
Materiał Promocyjny
eSIM w podróży: łatwy dostęp do internetu za granicą, bez opłat roamingowych
Reklama
Reklama
REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.
Reklama
Reklama