Reklama
Rozwiń

Janusz Korwin-Mikke: Przekupiono nas dwustoma złotymi od hektara

- Jakby lat temu sto przyszedł facet do rodziny i powiedział ojcu "pan ma swoje sześcioletnie dziecko posłać do szkoły, gdzie będziemy go uczyli homoseksualizmu", to by zabił tego człowieka, to byłby jego obowiązek zabić – powiedział Janusz Korwin-Mikke w rocznicę wstąpienia Polski do Unii Europejskiej. Zdaniem eurodeputowanego Unia upodliła ludzi. - Spsieli kompletnie - ocenił.

Aktualizacja: 01.05.2017 20:46 Publikacja: 01.05.2017 20:33

Janusz Korwin-Mikke

Janusz Korwin-Mikke

Foto: Fotorzepa/ Piotr Guzik

- Dlaczego ja nienawidzę Unii? To nie jest nawet to, że jest brak rozwoju gospodarczego. (Chodzi o) to że dzieci się nie rodzą. Dzieci się nie rodzą z powodu nie Unii jako takiej, tylko ideologii, która leży u podstaw Unii Europejskiej – ocenił Janusz Korwin-Mikke w TVP Info.

- Ale najbardziej mnie denerwuje w Unii to, że udało im się upodlić ludzi, że ludzie spsieli kompletnie – dodał europoseł, od razu wyjaśniając, co ma na myśli. - Jakby lat temu sto przyszedł facet do rodziny i powiedział ojcu "pan ma swoje sześcioletnie dziecko posłać do szkoły, gdzie będziemy go uczyli homoseksualizmu",  to by zabił tego człowieka, to byłby jego obowiązek zabić, albo przynajmniej pobić i wykopać za drzwi – powiedział.

Już za 19 zł miesięcznie przez rok

Jak zmienia się Polska, Europa i Świat? Wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i historia w jednym miejscu i na wyciągnięcie ręki.

Subskrybuj i bądź na bieżąco!

Świat
Wojna Rosji z Ukrainą. Dzień 1225
Świat
Wojna Rosji z Ukrainą. Dzień 1224
Świat
Wojna Rosji z Ukrainą. Dzień 1224
Świat
Wojna Rosji z Ukrainą. Dzień 1223
Świat
Wojna Rosji z Ukrainą. Dzień 1221