W wywiadzie wyemitowanym przez CBS Meghan Markle mówiła m.in. że w czasie, gdy wraz z Harrym była aktywnym członkiem rodziny królewskiej (na początku 2020 roku para wycofała się z życia publicznego jako członkowie rodziny królewskiej) miała myśli samobójcze, a osoby związane z Pałacem Buckingham miały wyrażać zaniepokojenie tym, jak bardzo ciemny kolor skóry będzie miało jej dziecko.

Meghan i książę Harry przekonywali też, że rodzina królewska nie zapewniła księżnej pomocy, gdy ta skarżyła się na swój zły stan psychiczny.

Posłuchaj także poniedziałkowego podcastu "W tym Rzecz" poświęconego m.in. wywiadowi udzielonemu przez księżną Meghan i księcia Harry'ego:

Zdaniem 47 proc. uczestników sondażu YouGov wywiad, jakiego udzieliła książęca para był "niestosowny".

21 proc. respondentów uznało go za stosowny.

31 proc. nie ma zdania w tej kwestii.

Ankietowanych spytano też czy odczuwają współczucie wobec Harry'ego i Meghan.

12 proc. respondentów stwierdziło, że czuje wobec nich dużo współczucia, 17 proc. - że czuje współczucie, 23 proc. - że niespecjalnie je odczuwa, 33 proc. w ogóle im nie współczuje a 15 proc. nie ma zdania w tej kwestii.

Autopromocja
Wyjątkowa okazja

Roczny dostęp do treści rp.pl za pół ceny

KUP TERAZ

Jeśli chodzi o współczucie wobec członków rodziny królewskiej po wywiadzie 16 proc. odczuwa wobec nich dużo współczucia, 23 proc. im współczuje, 25 proc. - niespecjalnie odczuwa współczucie, 20 proc. w ogóle im nie współczuje a 16 proc. nie ma zdania w tej kwestii.