Już za 19 zł miesięcznie przez rok
Jak zmienia się Polska, Europa i Świat? Wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i historia w jednym miejscu i na wyciągnięcie ręki.
Subskrybuj i bądź na bieżąco!
Aktualizacja: 19.12.2018 11:11 Publikacja: 19.12.2018 10:13
Foto: Domena publiczna
Znajdujący się na głębokości ponad 3800 metrów wrak Titanica będzie wkrótce dostępny dla turystów.
Firma OceanGate, która organizuje podwodne rejsy, zapowiedziała na przyszły roku organizację wyjazdów, których celem jest zwiedzanie statku.
Jak zmienia się Polska, Europa i Świat? Wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i historia w jednym miejscu i na wyciągnięcie ręki.
Subskrybuj i bądź na bieżąco!
Trybunał Sprawiedliwości Unii Europejskiej podważył legalność listy „bezpiecznych państw”, której rząd włoski uż...
Już ponad 100 tys. mieszkańców Holandii dobrowolnie uniemożliwiło sobie uprawianie hazardu w miejscach, w któryc...
Jak teraz odbijemy swoją stolicę? – grzmi znany publicysta. A w rządzie słychać obawy o bezpieczeństwo narodowe....
W buddyjskiej świątyni Szaolin w Chinach rozpoczęło się postępowanie wyjaśniające wobec jej przeora, mnicha Shi...
W dolinie Javari, na granicy Brazylii i Peru, misjonarze wykorzystują zaawansowane urządzenia audio do ewangeliz...
Masz aktywną subskrypcję?
Zaloguj się lub wypróbuj za darmo
wydanie testowe.
nie masz konta w serwisie? Dołącz do nas