USA: 10 tys. dolarów nagrody za przeczytanie dopisków drobnym drukiem w umowie

Towarzystwo ubezpieczeń podróżnych z Florydy przyznało nauczycielce z Georgii 10 tys. dolarów nagrody za przeczytanie klauzul zapisanych drobnym drukiem w niedawno zakupionej polisie.

Aktualizacja: 06.03.2019 16:52 Publikacja: 06.03.2019 16:38

USA: 10 tys. dolarów nagrody za przeczytanie dopisków drobnym drukiem w umowie

Foto: adobestock

qm

Zgodnie z informacją, przekazaną przez firmę Squaremouth, Donelan Andrews zgłosiła się po odbiór nagrody 23 godziny od chwili rozpoczęcia konkursu.

Firma z miasta St. Petersburg na Florydzie rozpoczęła konkurs 11 lutego. Nie afiszowała się z nim jednak - zabawa polegała na obietnicy przekazania 10 tys. dolarów dla pierwszej osoby, która wyśle maila na konkretny adres. Informacja o konkursie znajdowała się w części napisanej osławionym drobnym drukiem, na końcu polisy, bardzo często pomijanej przez czytających umowę konsumentów.

Czytaj więcej, wiedz więcej!
9zł za pierwszy miesiąc.

Rzetelne informacje, pogłębione analizy, komentarze i opinie. Treści, które inspirują do myślenia. Oglądaj, czytaj, słuchaj.
9 zł pierwszy miesiąc, a potem 39 zł/msc
Społeczeństwo
Sondaż: Amerykanie niezadowoleni z polityki gospodarczej Donalda Trumpa
Społeczeństwo
Zadowolony jak Rosjanin w czwartym roku wojny
Społeczeństwo
Hiszpania pokonana w pięć sekund. Winę za blackout ponoszą politycy?
Społeczeństwo
Po dwóch latach w Sojuszu Finowie tracą zaufanie do NATO. Efekt Donalda Trumpa?
Materiał Promocyjny
Tech trendy to zmiana rynku pracy
Społeczeństwo
Nowa Zelandia będzie uznawać tylko płeć biologiczną? Jest projekt ustawy
Materiał Partnera
Polska ma ogromny potencjał jeśli chodzi o samochody elektryczne