Reklama

Lekarz z Indii: Wynalazłem lek na AIDS

Dhani Ram Baruah, kardiochirurg z Indii, oświadczył że odkrył lek na AIDS, dzięki któremu wyleczył już 86 osób w ciągu ostatnich 7-8 lat.

Aktualizacja: 16.07.2015 12:40 Publikacja: 16.07.2015 12:23

Lekarz z Indii przekonuje, że wie jak wyleczyć AIDS

Lekarz z Indii przekonuje, że wie jak wyleczyć AIDS

Foto: 123RF

- Wraz ze swoim zespołem pracowałem nad lekiem na HIV/AIDS przez 18 lat - podkreślił kardiochirurg. Jego lek ma opierać się na "molekułach wyizolowanych z jadalnych roślin leczniczych roślin rosnących w Himalajach. - Nazwałem je Biologicznymi Genami Bojowymi Baruaha. To rodzaj biologicznych rakiet używanych do niszczenia wirusa HIV i wzmacniania układu odpornościowego - poinformował lekarz.

Lekarz przedstawił również jednego ze swoich pacjentów, Bijendrę Singha, którego miał całkowicie wyleczyć z wirusa wykrytego u niego w 2008 roku.

Już za 19 zł miesięcznie przez rok

Jak zmienia się świat i Polska. Jak wygląda nowa rzeczywistość polityczna po wyborach prezydenckich. Polityka, wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i psychologia.

Czytaj, to co ważne.

Reklama
Społeczeństwo
Wielkie budowy w Niemczech. Dużo później, dużo drożej. Nowy symbol - więzienie w Zwickau
Austria
Austria: 13-latka wywierciła otwór w czaszce pacjenta. Mama pozwoliła, stanie przed sądem
Społeczeństwo
Koreański Sąd Najwyższy kończy spór o „Baby Shark”. Amerykański kompozytor przegrał po sześciu latach
Społeczeństwo
8-latki na Litwie będą się uczyć budowy i obsługi dronów
Społeczeństwo
Indonezja: Dwaj mężczyźni skazani na chłostę za pocałunek
Reklama
Reklama