Reklama
Rozwiń
Reklama

Egipt. Samobójstwo Magdaleny Żuk? Co ustalił Krzysztof Rutkowski

To było samobójstwo. Bez udziału osób trzecich - „Rzeczpospolita” ujawnia co Biuro Rutkowski przekazało w notatce polskim śledczym w sprawie przyczyn śmierci 27-letniej Polki w Egipcie.

Aktualizacja: 15.05.2017 16:33 Publikacja: 15.05.2017 16:16

Egipt. Samobójstwo Magdaleny Żuk? Co ustalił Krzysztof Rutkowski

Foto: Facebook

Przyczyną zgonu, zdaniem zajmującego się sprawą Krzysztofa Rutkowskiego, były obrażenia odniesione na wskutek upadku z wysokości, będącego próbą samobójczą. Takie informacje znalazły się w krótkim piśmie, jakie detektyw przekazał policji. Dzisiaj Rutkowski z tymi informacjami ma zapoznać rodzinę Magdaleny Żuk z Bogatyni. Z ustaleń pracowników detektywa wynika, że Polka wcześniej podjęła próbę samobójczą - skok z dachu hotelu w Marsa Alam.

Pozostało jeszcze 82% artykułu

RP.PL i The New York Times!

Kup roczną subskrypcję w promocji - duet idealny i korzystaj podwójnie!

Zyskujesz:

- Roczny dostęp do The New York Times, w tym do: News, Games, Cooking, Audio, Wirecutter i The Athletic.

- RP.PL — rzetelne i obiektywne źródło najważniejszych informacji z Polski i świata z dodatkową weekendową porcją błyskotliwych tekstów magazynu PLUS MINUS.

Reklama
Policja
Nietykalna sierżant „Doris”. Drugie życie tajnej policjantki
Społeczeństwo
Sondaż: Polacy rozumieją migrację lepiej niż politycy
Społeczeństwo
Polska w globalnym rankingu rowerowym. Warszawa przegrywa z Wrocławiem i Poznaniem
Społeczeństwo
Starosta garwoliński: W sprawie dywersji w moim powiecie informacje docierały do mnie tylko półoficjalnie
Materiał Promocyjny
Jak budować strategię cyberodporności
Społeczeństwo
Sondaż: Polacy oceniają stan ochrony zdrowia. Alarmujący sygnał dla rządu
Reklama
Reklama
REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.
Reklama
Reklama