Dostęp na ROK tylko za 79zł z Płatnościami powtarzalnymi BLIK
Subskrybuj i bądź na bieżąco!
Aktualizacja: 01.06.2017 12:37 Publikacja: 31.05.2017 18:52
Foto: Fotorzepa, Marian Zubrzycki
Reforma sądownictwa emocjonuje środowiska prawnicze i polityków. Natomiast Polacy nie do końca wiedzą, co mają o tym myśleć – wynika z sondażu IBRiS przeprowadzonego na zlecenie „Rzeczpospolitej".
Choć panuje przekonanie, że pracę sądów należy usprawnić, to jednak Polacy nie przypuszczają, że stanie się to dzięki propozycjom reformy złożonym przez partię rządzącą. Większość ankietowanych – aż 40 proc. – odpowiedziało, że jest im zdecydowanie przeciwna, a kolejnych 11 proc. twierdzi, że raczej jest im przeciwna. Propozycje reform popiera co trzeci ankietowany (15 proc. zdecydowanie, 16 proc. raczej popiera).
Stołeczny Zarząd Dróg Miejskich opublikował raport dotyczący bezpieczeństwa na warszawskich ulicach. Dokument ws...
Naukowcy z IPN odnaleźli kolejne miejsce, gdzie Niemcy dokonywali masowych zbrodni w czasie II wojny światowej n...
Przed nami niespokojne godziny w pogodzie. IMGW wydał na poniedziałek ostrzeżenia przed upałami i burzami. Gdzie...
Pracownicy administracji i obsługi, mimo krótszego stażu i niższych kwalifikacji, często zarabiają więcej niż na...
VELUX Polska, obchodząca w tym roku 35-lecie obecności na rynku jest jedną z tych firm, które współtworzyły polską branżę budowlaną. Od podstaw budowała kategorię użytkowych poddaszy, inwestując w przemysł, rozwijając lokalnych dostawców i kształtując standardy zrównoważonego rozwoju.
„Jak ocenia Pani/Pan operację wojskową Izraela »Powstający Lew«" prowadzoną przeciw Iranowi?” - takie pytanie za...
Masz aktywną subskrypcję?
Zaloguj się lub wypróbuj za darmo
wydanie testowe.
nie masz konta w serwisie? Dołącz do nas