Już za 19 zł miesięcznie przez rok
Jak zmienia się Polska, Europa i Świat? Wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i historia w jednym miejscu i na wyciągnięcie ręki.
Subskrybuj i bądź na bieżąco!
Aktualizacja: 03.10.2019 07:50 Publikacja: 03.10.2019 07:45
Foto: Fotorzepa, Marta Bogacz
Zatrzymano w tej sprawie byłego zastępcę dyrektora Biura Służb Technicznych ds. Łączności w Polskiej Agencji Żeglugi Powietrznej. Obecnie jest on szeregowym pracownikiem tej instytucji. Drugi zatrzymany to warszawski przedsiębiorca.
Mężczyźni podejrzewani są o udział w procederze korupcyjnym.
Jak zmienia się Polska, Europa i Świat? Wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i historia w jednym miejscu i na wyciągnięcie ręki.
Subskrybuj i bądź na bieżąco!
Jak poinformował rzecznik MSWiA Jacek Dobrzyński, na granicy polsko-białoruskiej doszło we wtorek do ataku na fu...
ABW sprawdza, czy zdjęcia lub nagrania płonącego budynku w podwarszawskich Ząbkach trafiły na rosyjskie portale,...
Szef MSWiA Tomasz Siemoniak wystąpił w Budzisku na granicy z Litwą na wspólnej konferencji ze swoim litewskim od...
Presja społeczna wymusiła kontrole na granicy z Niemcami. Ale to uszczelnienie granicy z Litwą może okazać się k...
Moda na motocykle przybiera na sile już od kilku lat. W ubiegłym roku liczba nowych rejestracji była dwa razy wyższa niż pięć lat wcześniej.
- Przywracamy czasową kontrolę na granicy z Niemcami i z Litwą - poinformował premier Donald Tusk.
Masz aktywną subskrypcję?
Zaloguj się lub wypróbuj za darmo
wydanie testowe.
nie masz konta w serwisie? Dołącz do nas