Już za 19 zł miesięcznie przez rok
Jak zmienia się świat i Polska. Jak wygląda nowa rzeczywistość polityczna po wyborach prezydenckich. Polityka, wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i psychologia.
Czytaj, to co ważne.
Aktualizacja: 17.12.2015 10:37 Publikacja: 17.12.2015 10:34
Antoni Macierewicz
Foto: Fotorzepa/ Robert Gardziński
11 grudnia rozpoczął się ostatni w tym roku kurs instruktorsko-metodyczny dla instruktorów i kandydatów na instruktorów organizacji proobronnych oraz szkół prowadzących klasy mundurowe. Do wrocławskiej WSO z całej Polski zjechało prawie 70 osób, by uczestniczyć w szybkim i intensywnym szkoleniu instruktorskim prowadzonym przez profesjonalnych i doświadczonych instruktorów wojskowych.
Uczestników kursu powitał prorektor ds. wojskowych płk. dr. Piotr Pertka. Następnie "Proobronni" udali się m.in. na strzelnicę.
Jak zmienia się świat i Polska. Jak wygląda nowa rzeczywistość polityczna po wyborach prezydenckich. Polityka, wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i psychologia.
Czytaj, to co ważne.
Kontrowersyjne zachowania, awans do elitarnej jednostki policji, a w finale wpadka z mefedronem i zwolnienie – u...
Prokuratura podała nowa informacje w sprawie drona, który w nocy z wtorku na środę uderzył w pole w miejscowości...
36-letni Ukrainiec Ihor H., który uszkodził ujęcia wody w Sopocie, tydzień wcześniej prawdopodobnie włamał się d...
Sąd wznawia zawieszony od marca proces Pawła Rubcowa i wezwie go do stawiennictwa w Polsce. To otwiera drogę do...
Migrant, który starł się z polskim żołnierzem na granicy z Białorusią, ma być wydalony z Polski. Problem w tym,...
Coraz więcej firm świadomie inwestuje w jakość, nie tylko swoich produktów i usług, ale też w standardy współpracy z partnerami biznesowymi. Rośnie rola banków, które nie tylko dostarczają finansowanie, ale zapewniają również kompleksowe wsparcie operacyjne.
Masz aktywną subskrypcję?
Zaloguj się lub wypróbuj za darmo
wydanie testowe.
nie masz konta w serwisie? Dołącz do nas