Dostęp na ROK tylko za 79zł z Płatnościami powtarzalnymi BLIK
Subskrybuj i bądź na bieżąco!
Aktualizacja: 11.01.2018 07:05 Publikacja: 11.01.2018 07:05
Foto: Fotorzepa, Piotr Nowak PN Piotr Nowak
Policja w swojej pracy może uzyskiwać wszelkie informacje – także niejawnie. Może je gromadzić, sprawdzać oraz przetwarzać. O jakich informacjach mowa? Między innymi o osobach podejrzanych o popełnienie przestępstw ściganych z urzędu; o nieletnich dopuszczających się czynów zabronionych czy też osobach stwarzających zagrożenie.
Dostęp do nich nie jest otwarty dla wszystkich. Minister spraw wewnętrznych chce, by obok służb policyjnych: kryminalnej, śledczej, prewencyjnej, Lotnictwa Policji, dostęp do zbiorów miało także Biuro Spraw Wewnętrznych Komendy Głównej Policji. W tym celu przygotował nawet projekt noweli rozporządzenia. Trafił właśnie do Rządowego Centrum Legislacji.
Krajowa Rada Sądownictwa wezwała w środę ministra sprawiedliwości Adama Bodnara do natychmiastowego obwieszczeni...
Sąd Najwyższy dopuścił ponowne oględziny kart i przeliczenie głosów w trzynastu obwodowych komisjach wyborczych....
Jest sposób na uzdrowienie polskich sądów, na który zgodzić się może Karol Nawrocki. Kluczem jest zmiana struktu...
W czerwcu niektórzy rodzice mogą otrzymać 800 plus nieco wcześniej niż wynika z harmonogramu. Jest też grupa, do...
Lokalizacja, lokalizacja, lokalizacja – to trzy główne czynniki, które należy brać pod uwagę decydując się na inwestycję w mieszkanie – czy to z myślą o przechowaniu lub wzroście wartości, czy zwrocie z najmu.
Zawody związane z bezpieczeństwem życia i zdrowia zajmują czołowe miejsca w tegorocznej edycji rankingu najbard...
Masz aktywną subskrypcję?
Zaloguj się lub wypróbuj za darmo
wydanie testowe.
nie masz konta w serwisie? Dołącz do nas