[b]5 lutego 2010 do pełnienia urzędu na stanowisku sędziego powołani zostali:[/b]

[b]sędziowie Wojewódzkiego Sądu Administracyjnego:[/b]

1. Pan Dariusz CHACIŃSKI Wojewódzki Sąd Administracyjny w Warszawie

2. Pani Joanna GIERAK - PODSIADŁY Wojewódzki Sąd Administracyjny w Warszawie

3. Pan Przemysław Roman ŻMICH Wojewódzki Sąd Administracyjny w Warszawie

sędzia Sądu Apelacyjnego

4. Pan Andrzej KOT Sąd Apelacyjny we Wrocławiu

[b]sędziowie Sądów Okręgowych:[/b]

5. Pani Patrycja Anita BOGACIŃSKA - PIĄTEK Sąd Okręgowy w Gliwicach

Autopromocja
CFO Strategy & Innovation Summit 2021

To już IV edycja kongresu dla liderów świata finansów

WEŹ UDZIAŁ

6. Pani Alicja Zofia BOGUCKA Sąd Okręgowy w Gdańsku

7. Pan Robert KUCZYŃSKI Sąd Okręgowy we Wrocławiu

8. Pani Alicja Danuta LITWICKA - CYSEK Sąd Okręgowy w Łodzi

9. Pan Marcin ŁOCHOWSKI Sąd Okręgowy Warszawa - Praga w Warszawie

10. Pan Wojciech Jerzy ŁUKOWSKI Sąd Okręgowy we Wrocławiu

11. Pani Beata Maria MĄDRA Sąd Okręgowy we Wrocławiu

12. Pan Michał Jakub NIEDŹWIEDŹ Sąd Okręgowy w Krakowie

13. Pani Monika Katarzyna PAWŁOWSKA - RADZIMIERSKA Sąd Okręgowy w Łodzi

14. Pan Paweł PSZCZOŁOWSKI Sąd Okręgowy we Wrocławiu

15. Pan Marcin Karol RUDNIK Sąd Okręgowy w Sieradzu

16. Pani Marta SZEREL Sąd Okręgowy Warszawa - Praga w Warszawie

17. Pani Aleksandra Małgorzata SOŁTYSIŃSKA-ŁASZCZYCA Sąd Okręgowy w Krakowie

18. Pani Grażyna Beata STANKIEWICZ - CHIMIAK Sąd Okręgowy w Gliwicach

19. Pani Barbara Ewa STRADOWSKA - GRZESZCZUK Sąd Okręgowy w Elblągu

20. Pani Anna SZYMAŃSKA - GRZEJSZCZAK Sąd Okręgowy Warszawa - Praga w Warszawie

21. Pan Artur Stanisław ŻYMEŁKA Sąd Okręgowy w Gliwicach

[b]sędziowie Sądów Apelacyjnych w Sądach Okręgowych:[/b]

22. Pani Irena DOBOSIEWICZ Sąd Okręgowy w Bydgoszczy

23. Pan Jerzy DYMKE Sąd Okręgowy w Ostrołęce

24. Pan Franciszek GOŚCINIAK Sąd Okręgowy Warszawa – Praga w Warszawie

25. Pan Jerzy PAŁKA Sąd Okręgowy w Ostrołęce

26. Pan Oskar RUDZIŃSKI Sąd Okręgowy w Warszawie

27. Pani Barbara STATKIEWICZ Sąd Okręgowy w Ostrołęce

[b]sędziowie Sądów Okręgowych w Sądach Rejonowych:[/b]

28. Pani Krystyna ASZKLAR Sąd Rejonowy w Mielcu

29. Pan Jerzy AUGUSTYN Sąd Rejonowy w Gorlicach

30. Pan Marek BAJAK Sąd Rejonowy w Tarnobrzegu

31. Pan Jerzy BAKUNOWICZ Sąd Rejonowy w Wadowicach

32. Pani Danuta BALCER Sąd Rejonowy w Mińsku Mazowieckim

33. Pani Jadwiga BAŃKOWSKA Sąd Rejonowy w Chrzanowie

34. Pani Mariola BĄKOWSKA Sąd Rejonowy w Przemyślu

35. Pani Irena BLETEK Sąd Rejonowy dla Krakowa – Podgórza w Krakowie

36. Pani Wiesława BOCHENEK Sąd Rejonowy w Olkuszu

37. Pan Waldemar BOJDAK Sąd Rejonowy w Żaganiu

38. Pani Elżbieta BRZOŚCIKOWSKA Sąd Rejonowy w Lipnie

39. Pani Bożena BURACZEWSKA Sąd Rejonowy w Augustowie

40. Pani Małgorzata CHLEBEK - KOPIŃSKA Sąd Rejonowy w Zakopanem

41. Pani Lidia CHORZĘPA Sąd Rejonowy w Zakopanem

42. Pan Henryk CHROBOK Sąd Rejonowy w Pszczynie

43. Pani Elżbieta CHUDZIK Sąd Rejonowy w Chrzanowie

44. Pani Grażyna CIEŚLAWSKA - ZIĘBA Sąd Rejonowy w Bytomiu

45. Pani Danuta CZARNECKA - CZUBATY Sąd Rejonowy w Rypinie

46. Pan Wiesław Marian CZECH Sąd Rejonowy w Tarnobrzegu

47. Pani Aleksandra DĄBROWSKA Sąd Rejonowy w Ostródzie

48. Pan Tadeusz DĄBROWSKI Sąd Rejonowy w Suchej Beskidzkiej

49. Pani Jadwiga DOBROWOLSKA Sąd Rejonowy w Kaliszu

50. Pan Ryszard DOLATA Sąd Rejonowy w Radziejowie

51. Pani Barbara DOLNIAK Sąd Rejonowy Katowice - Wschód w Katowicach

52. Pan Jarosław DUDZIŃSKI Sąd Rejonowy w Będzinie

53. Pani Marzena EICHSTAEDT Sąd Rejonowy w Sieradzu

54. Pani Zofia FALKOWSKA Sąd Rejonowy dla Łodzi – Śródmieścia w Łodzi

55. Pan Kazimierz FIRLEJ Sąd Rejonowy w Suchej Beskidzkiej

56. Pan Grzegorz GAŁCZYŃSKI Sąd Rejonowy w Będzinie

57. Pani Danuta GARDEŁA - HABERKA Sąd Rejonowy w Olkuszu

58. Pan Jerzy GAUZA Sąd Rejonowy w Sieradzu

59. Pan Jerzy GAWIN Sąd Rejonowy w Lipnie

60. Pani Ewa Magdalena GINTOWT - BRZOZOWIEC Sąd Rejonowy w Olsztynie

61. Pani Ewa GŁUSZKOWSKA Sąd Rejonowy we Włocławku

62. Pan Krzysztof GOTÓWKA Sąd Rejonowy w Radziejowie

63. Pani Ewa GÓRSKA Sąd Rejonowy w Będzinie

64. Pani Grażyna GRZEGORCZYK - STEĆ Sąd Rejonowy w Skierniewicach

65. Pani Barbara GUJA - SZCZUREK Sąd Rejonowy w Mysłowicach

66. Pani Anna HAŁUDA Sąd Rejonowy Katowice – Zachód w Katowicach

67. Pani Łucja HINCZ Sąd Rejonowy we Włocławku

68. Pani Małgorzata HOLISZ - LEKSTAN Sąd Rejonowy w Olkuszu

69. Pani Małgorzata HUTYRA Sąd Rejonowy Katowice – Wschód w Katowicach

70. Pani Małgorzata Katarzyna IWANEK Sąd Rejonowy w Nakle nad Notecią

71. Pani Anna JANICKA - ŁĘCKA Sąd Rejonowy Katowice - Wschód w Katowicach

72. Pani Ewa Barbara JANKOWSKA Sąd Rejonowy w Bydgoszczy

73. Pani Aleksandra Regina JAŚKOWSKA - JARCZYK Sąd Rejonowy w Bydgoszczy

74. Pani Elżbieta JELONKIEWICZ Sąd Rejonowy w Będzinie

75. Pani Hanna KACPRZAK Sąd Rejonowy w Lipnie

76. Pani Elżbieta KACZMARCZYK Sąd Rejonowy dla Łodzi – Widzewa w Łodzi

77. Pan Marek Adam KAŁUDZKI Sąd Rejonowy dla Łodzi – Śródmieścia w Łodzi

78. Pani Marzena KEMPIŃSKA Sąd Rejonowy w Lipnie

79. Pani Jolanta LEWANDOWSKA - GŁODZIK Sąd Rejonowy w Gorzowie Wielkopolskim

80. Pan Mirosław Władysław SZYŁKAJTIS Sąd Rejonowy w Lublinie

81. Pani Renata Bożena WIERCIMOK Sąd Rejonowy w Strzelinie

82. Pani Beata WOLSKA Sąd Rejonowy w Gorzowie Wielkopolskim

[b]sędziowie Sądów Rejonowych:[/b]

83. Pani Alicja Monika BENKOWSKA Sąd Rejonowy w Kartuzach

84. Pani Katarzyna Alicja BĘTKOWSKA Sąd Rejonowy w Dąbrowie Górniczej

85. Pani Agnieszka Iwona BIERZA Sąd Rejonowy w Rybniku

86. Pani Romualda BOŻEK - MAKÓWKA Sąd Rejonowy w Gryficach

87. Pan Maciej Borys CZAPNIK Sąd Rejonowy w Bytomiu

88. Pan Piotr Łukasz CZERCZAK Sąd Rejonowy w Szczecinku

89. Pani Katarzyna FAJFER - KOTULSKA Sąd Rejonowy w Chorzowie

90. Pan Adam Jan GUGAŁA Sąd Rejonowy w Muszynie

91. Pani Dominika Anna HREHOROWSKA Sąd Rejonowy w Rudzie Śląskiej

92. Pani Monika Katarzyna JUREK - DZIUBA Sąd Rejonowy w Rudzie Śląskiej

93. Pan Krzysztof KASICA Sąd Rejonowy w Jastrzębiu Zdroju

94. Pani Joanna Klara KASICKA Sąd Rejonowy Szczecin - Centrum w Szczecinie

95. Pan Dawid Norbert KOPCZYŃSKI Sąd Rejonowy w Wodzisławiu Śląskim

96. Pani Mirosława Jadwiga MAKOWSKA Sąd Rejonowy w Opocznie

97. Pani Beata Barbara NOWAK - FRAS Sąd Rejonowy w Bytomiu

98. Pan Artur Marek OBCOWSKI Sąd Rejonowy w Tarnowskich Górach

99. Pani Magdalena SARZYŃSKA Sąd Rejonowy w Świnoujściu

100. Pan Piotr STRZELCZYK Sąd Rejonowy w Radomsku

101. Pani Hanna ŚCISŁOWSKA Sąd Rejonowy w Gryficach

102. Pani Magdalena Marta WICHER - KRASZEWSKA Sąd Rejonowy w Pszczynie

103. Pani Danuta Katarzyna WOCŁAW - KLYTA Sąd Rejonowy w Gliwicach

104. Pani Joanna Aurelia WOJTOSZEK Sąd Rejonowy w Kłodzku

105. Pani Małgorzata WOŹNIAK Sąd Rejonowy w Stargardzie Szczecińskim

106. Pani Ewa Marzena ZALEWSKA - KORPUS Sąd Rejonowy w Rybniku

107. Pani Zofia Natalia ZALEWSKA - PRZYBYŁ Sąd Rejonowy w Myśliborzu

108. Pani Ewa ŻARKIEWICZ Sąd Rejonowy w Rudzie Śląskiej