Już za 19 zł miesięcznie przez rok
Jak zmienia się Polska, Europa i Świat? Wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i historia w jednym miejscu i na wyciągnięcie ręki.
Subskrybuj i bądź na bieżąco!
Aktualizacja: 31.08.2015 17:34 Publikacja: 31.08.2015 17:21
Lidiane Leite (zdjęcie z jej strony na Instragramie)
Foto: Instagram
25-letnia Lidiane Leite uciekła z 25 tys. miasta Bom Jardin w stanie Rio de Janeiro, gdy dowiedziała się, że policja szuka 4 mln dol. przeznaczonych na budowę lokalnej szkoły.
Przez pewien czas pani burmistrz udało się ukryć fakt ucieczki. Zamieszkała w oddalonym o 300 km Sao Luis, skąd prowadziła rozmowy z członkami władz miejskich przez społecznościową aplikację wideo WhatsApp.
Jak zmienia się Polska, Europa i Świat? Wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i historia w jednym miejscu i na wyciągnięcie ręki.
Subskrybuj i bądź na bieżąco!
Grecka policja prowadzi dochodzenie w sprawie zabójstwa Polaka, który został śmiertelnie postrzelony w pobliżu A...
Policjanci CBŚP rozbili ukraiński gang, który dla okupu uprowadził w Polsce dwóch Etopiczyków, a na Łotwie migra...
W Japonii przeprowadzono 27 czerwca pierwszą od 2022 roku egzekucję - powieszony został Takahiro Shiraishi, skaz...
Parlament Wietnamu zniósł karę śmierci wykonywaną za popełnianie ośmiu rodzajów przestępstw.
Trzy osoby, w tym ośmiomiesięczne dziecko, zginęły w strzelaninie, do której doszło na przedmieściach Salt Lake...
Masz aktywną subskrypcję?
Zaloguj się lub wypróbuj za darmo
wydanie testowe.
nie masz konta w serwisie? Dołącz do nas