Reklama

Zbrodnia na Uniwersytecie Warszawskim. Kandydaci na prezydenta składają kondolencje

Po zamordowaniu przez 22-letniego studenta prawa Uniwersytetu Warszawskiego 53-letniej pracownicy tej uczelni, kondolencje rodzinie zamordowanej złożyli kandydaci na prezydenta.

Publikacja: 08.05.2025 07:23

Miejsce zbrodni na Uniwersytecie Warszawskim

Miejsce zbrodni na Uniwersytecie Warszawskim

Foto: PAP, Radek Pietruszka

arb

„Wstrząsnęła mną informacja o makabrycznej zbrodni na kampusie Uniwersytetu Warszawskiego. Ogromne wyrazy współczucia dla rodziny i bliskich zamordowanej. Mam też nadzieję, że ranny w ataku mężczyzna niosący pomoc wróci do pełnego zdrowia. Ten brutalny atak musi spotkać się z surową karą” - napisał w serwisie X prezydent Warszawy, kandydat KO na prezydenta Rafał Trzaskowski.

„Jestem wstrząśnięty zbrodnią, do jakiej doszło na Uniwersytecie Warszawskim. W związku z aktem przemocy, który doprowadził do śmierci Pracownicy Uniwersytetu Warszawskiego oraz ciężkich obrażeń ciała innego Pracownika tej uczelni, składam wyrazy najgłębszego współczucia Bliskim Ofiar ataku” - napisał prezes IPN, kandydat na prezydenta popierany przez PiS Karol Nawrocki. 

Już za 19 zł miesięcznie przez rok

Jak zmienia się świat i Polska. Jak wygląda nowa rzeczywistość polityczna po wyborach prezydenckich. Polityka, wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i psychologia.

Czytaj, to co ważne.

Reklama
Policja
Nietykalna sierżant „Doris”. Drugie życie tajnej policjantki
Przestępczość
Nadchodzi nowa fala cudzoziemskiej przestępczości w Polsce
Przestępczość
Dewastacja pomnika „Rzeź Wołyńska”. Zatrzymany to nastolatek z Ukrainy
Przestępczość
Prokuratura: Jest akt oskarżenia ws. aktów sabotażu na terytorium Polski
Przestępczość
Dmitry przeprasza za banderowską flagę na koncercie Maksa Korża. „Chciałem wesprzeć naszych żołnierzy”
Reklama
Reklama