Reklama

Paweł Szopa sprowadzony do Polski. Rzecznik MSWiA opublikował nagranie

W środę wieczorem na lotnisku w Warszawie wylądował poszukiwany listem gończym Paweł Szopa, twórca i właściciel firmy Red is Bad. Rzecznik prasowy Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji Jacek Dobrzyński opublikował w mediach społecznościowych nagranie z akcji sprowadzenia mężczyzny do kraju.

Publikacja: 31.10.2024 08:23

Paweł Szopa na lotnisku w Warszawie

Paweł Szopa na lotnisku w Warszawie

Foto: X.com/JacekDobrzynski

Paweł Szopa, za którym wystawiono czerwoną notą Interpolu oraz europejski nakaz aresztowania, został zatrzymany 25 października na Dominikanie. W środę został sprowadzony do kraju i przejęty na lotnisku w Warszawie przez funkcjonariuszy CBA.

„Minister Adam Bodnar podziękował prokuratorom prowadzącym postępowanie, a także MSZ, MSWiA oraz policji za bliską współpracę w sprawne sprowadzenie Pawła S. do kraju. Po północy agenci CBA przewieźli zatrzymanego do Katowic. Noc spędził w PDOZ” - poinformował na X Jacek Dobrzyński, dołączając do wpisu nagranie przedstawiające sprowadzenie poszukiwanego do kraju.

Już za 19 zł miesięcznie przez rok

Jak zmienia się świat i Polska. Jak wygląda nowa rzeczywistość polityczna po wyborach prezydenckich. Polityka, wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i psychologia.

Czytaj, to co ważne.

Reklama
Policja
Nietykalna sierżant „Doris”. Drugie życie tajnej policjantki
Przestępczość
Wpadł samotny fałszerz pasjonat. Produkował nawet banknoty chińskie i japońskie
Przestępczość
Dron nad Belwederem i zatrzymani cudzoziemcy. Co ustaliła ABW?
Przestępczość
Lawina wątpliwości po kradzieży auta premiera. Nic nie pasuje do „układanki”
Przestępczość
Dron nad rządowymi budynkami. Drugi zatrzymany ma być obywatelem Ukrainy
Reklama
Reklama