Reklama
Rozwiń
Reklama

Brawurowa ucieczka z londyńskiego więzienia. Policja: Widziano zbiega

Brytyjska policja potwierdziła, że widziano byłego żołnierza oskarżonego o przestępstwa terrorystyczne, który uciekł w środę. Świadek przekazał funkcjonariuszom, że widział zbiega blisko więzienia, gdy ten wyłaniał się spod ciężarówki.

Publikacja: 08.09.2023 21:48

Daniel Abed Khalife jest poszukiwany od środy

Daniel Abed Khalife jest poszukiwany od środy

Foto: AFP

21-letni Daniel Abed Khalife uciekł z więzienia w Londynie w środę rano po tym, jak wymknął się z więziennej kuchni, w której pracował i przywiązał się do podwozia ciężarówki dostarczającej żywność.

Dowódca londyńskiej policji metropolitalnej ds. walki z terroryzmem Dominic Murphy powiedział, że Khalife był widziany w pobliżu ronda w Wandsworth, wkrótce po tym, jak uciekł w stroju kucharza.

Pozostało jeszcze 84% artykułu

Dodatkowe -10% na BLACK WEEK

Kup roczną subskrypcję w promocji Black Week - duet idealny i korzystaj podwójnie!

Zyskujesz:

- Roczny dostęp do The New York Times, w tym do: News, Games, Cooking, Audio, Wirecutter i The Athletic.

- RP.PL — rzetelne i obiektywne źródło najważniejszych informacji z Polski i świata z dodatkową weekendową porcją błyskotliwych tekstów magazynu PLUS MINUS.

Reklama
Przestępczość
Pieniądze, szantaż, pobudki ideologiczne i ofiary Telegrama. Dlaczego za aktami dywersji stoją obywatele Ukrainy
Materiał Promocyjny
Twoja gwiazda bliżej niż myślisz — Mercedes Van ProCenter
Przestępczość
Demokraci ujawniają maile Epsteina. Czy pogrążą Donalda Trumpa?
Przestępczość
Belgia. Czy to już narkopaństwo?
Przestępczość
Pielęgniarz skazany za zamordowanie 10 pacjentów. Chciał mieć mniej pracy
Materiał Promocyjny
Cyberprzestępcy zwiększają skalę ataków na urządzenia końcowe – komputery i smartfony
Przestępczość
Piraci zaatakowali tankowiec u wybrzeży Somalii. Weszli na pokład
Reklama
Reklama
REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.
Reklama
Reklama