Reklama
Rozwiń
Reklama

Chińczyk zabił 17 osób, by ukryć zabójstwo

Młody Chińczyk przyznał się do zabójstwa rodziców, a następnie zamordowania 17 sąsiadów po to, by ukryć pierwotną zbrodnię.

Publikacja: 30.09.2016 18:40

Chińczyk zabił 17 osób, by ukryć zabójstwo

Foto: Wikimedia Commons

O sprawie informują chińskie media. Najmłodsza ofiara dwudziestokilkuletniego Yang Qingpei miała 3 lata, najstarsza 72. Zabici należeli do sześciu rodzin żyjących w rodzinnej wiosce Qingpei.

O zbrodni wiadomo niewiele. Qingpei przyjechał do swojej rodzinnej wioski w środę, a w czwartek został aresztowany przez policję w Kunmingu, stolicy prowincji Junnan.

Dodatkowe -10% na BLACK WEEK

Kup roczną subskrypcję w promocji Black Week - duet idealny i korzystaj podwójnie!

Zyskujesz:

- Roczny dostęp do The New York Times, w tym do: News, Games, Cooking, Audio, Wirecutter i The Athletic.

- RP.PL — rzetelne i obiektywne źródło najważniejszych informacji z Polski i świata z dodatkową weekendową porcją błyskotliwych tekstów magazynu PLUS MINUS.

Reklama
Przestępczość
Śledczy prowadzą przeszukanie u szefa kancelarii Wołodymyra Zełenskiego
Materiał Promocyjny
Startupy poszukiwane — dołącz do Platform startowych w Polsce Wschodniej i zyskaj nowe możliwości!
Przestępczość
Strzały niedaleko Białego Domu. Trump: Zwierzę, które postrzeliło żołnierzy za to zapłaci
Przestępczość
Pieniądze, szantaż, pobudki ideologiczne i ofiary Telegrama. Dlaczego za aktami dywersji stoją obywatele Ukrainy
Przestępczość
Demokraci ujawniają maile Epsteina. Czy pogrążą Donalda Trumpa?
Przestępczość
Belgia. Czy to już narkopaństwo?
Reklama
Reklama
REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.
Reklama