Reklama
Rozwiń
Reklama

Wielka Brytania: Zbieg wróci do więzienia po 22 latach

Mężczyzna, który 22 lata temu uciekł z więzienia w brytyjskim Derbyshire, teraz odsiedzi resztę kary, po tym jak zatrzymano go we Francji - informuje BBC.

Aktualizacja: 21.08.2017 15:41 Publikacja: 21.08.2017 15:33

Wielka Brytania: Zbieg wróci do więzienia po 22 latach

Foto: 123RF

Michael John Ashworth został aresztowany we francuskim Coquelles, w niedzielę. Zbieg chciał dostać się do pociągu, który przez Eurotunel pod Kanałem La Manche miał go zawieźć do Wielkiej Brytanii.

Z więzienia Ashworth uciekł w 1995 roku. Odsiadywał wyrok pięciu lat pozbawienia wolności za przestępstwa narkotykowe. Po ucieczce mieszkał w Holandii.

RP.PL i The New York Times w pakiecie za 199zł!

Kup roczną subskrypcję w promocji Black Month - duet idealny i korzystaj podwójnie!

Zyskujesz:

- Roczny dostęp do The New York Times, w tym do- News, Games, Cooking, Audio, Wirecutter i The Athletic.

- RP.PL- twoje rzetelne i obiektywne źródło najważniejszych informacji z Polski i świata z dodatkową weekendową porcją błyskotliwych tekstów, wnikliwych analiz i inspirujących rozmów w ramach magazynu PLUS MINUS.

Reklama
Przestępczość
Atak na pasażerów pociągu do Londynu. Wielu rannych, dwie osoby zatrzymane
Materiał Promocyjny
Aneta Grzegorzewska, Gedeon Richter: Leki generyczne też mogą być innowacyjne
Przestępczość
Wielki napad na Luwr. Pięciu nowych zatrzymanych
Przestępczość
Zatrzymani w sprawie włamania do Luwru przyznali się do „częściowego udziału” w napadzie
Przestępczość
Kradzież stulecia w Luwrze. Policja ujęła dwóch podejrzanych
Materiał Promocyjny
Osiedle Zdrój – zielona inwestycja w sercu Milanówka i… Polski
Przestępczość
Luwr chroni klejnoty w Banku Francji. Nie wiadomo, kiedy wrócą do muzeum
Reklama
Reklama