Reklama

Prawnicy wyróżnieni tytułem "Prawnik 30-lecia"

39 adwokatów, radców prawnych i prawników zagranicznych odebrało w poniedziałek wieczorem tytuł Prawnika 30-lecia, przyznany za szczególne zasługi w rozwoju branży w okresie transformacji.

Aktualizacja: 04.12.2018 10:18 Publikacja: 04.12.2018 06:50

Wyróżnieni tytułem Prawnik 30-lecia oraz wręczający nagrody Mec. Ziemisław Gintowt (dolny rząd pierw

Wyróżnieni tytułem Prawnik 30-lecia oraz wręczający nagrody Mec. Ziemisław Gintowt (dolny rząd pierwszy z prawej) i Włodzimierz Chróścik (najwyższy w górnym rzędzie)

Foto: Fotorzepa/ Robert Gardziński

wkt

W Pałacyku Sobańskich w Warszawie zebrali się właściciele i partnerzy największych międzynarodowych i krajowych firm prawniczych działających w Polsce. To do nich trafiły wyróżnienia, wręczane przez członka prezydium Naczelnej Rady Adwokackiej mec. Ziemisława Gintowta i dziekana Okręgowej Izby Radców Prawnych w Warszawie mec. Włodzimierza Chróścika. Tytuły przyznała kapituła działająca pod auspicjami Polskiego Związku Pracodawców Prawniczych, który w ostatnich latach stał się forum wymiany doświadczeń i platformą rozwiązywania problemów największych kancelarii. Związkiem kieruje mec. Witold Daniłowicz, także uhonorowany tytułem Prawnika 30-lecia. Podczas gali ogłosił, że wkrótce zakończy przewodniczenie tej instytucji.

Tylko 19 zł miesięcznie przez cały rok.

Bądź na bieżąco. Czytaj sprawdzone treści od Rzeczpospolitej. Polityka, wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i psychologia.

Treści, którym możesz zaufać.

Reklama
Spadki i darowizny
Czy spadek po rodzicach zawsze dzieli się po równo? Jak dziedziczy rodzeństwo?
Prawo drogowe
Nadchodzą kolejne podwyżki dla kierowców. Opłata wzrośnie aż trzykrotnie
Nieruchomości
Sąd Najwyższy powiedział, co trzeba zrobić, żeby zasiedzieć działkę sąsiada
Prawo karne
Kamery nagrały, jak pielęgniarka bije pacjenta. Sąd Najwyższy wydał wyrok
Sądy i trybunały
Ekspert o rozporządzeniu ministra Żurka. „Dbamy przede wszystkim o swoich"
Reklama
Reklama