Już za 19 zł miesięcznie przez rok
Jak zmienia się Polska, Europa i Świat? Wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i historia w jednym miejscu i na wyciągnięcie ręki.
Subskrybuj i bądź na bieżąco!
Aktualizacja: 09.04.2018 21:32 Publikacja: 09.04.2018 21:13
Foto: Twitter/Krzysztof Brejza
Jutro o godzinie 15:30 Pomnik Ofiar Tragedii Smoleńskiej zostanie odsłonięty na pl. Piłsudskiego w Warszawie. Tego dnia ma również zostać odsłonięty kamień, w miejscu w którym powstanie pomnik upamiętniający prezydenta Lecha Kaczyńskiego. Chwilę później swoje wystąpienia będą mieli prezes PiS Jarosław Kaczyński i prezydent Andrzej Duda.
Przeciwko lokalizacji pomnika protestują posłowie opozycji. Ich zdaniem decyzja o ustawieniu pomnika na pl. Piłsudskiego została podjęta wbrew woli mieszkańców Warszawy.
Jak zmienia się Polska, Europa i Świat? Wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i historia w jednym miejscu i na wyciągnięcie ręki.
Subskrybuj i bądź na bieżąco!
Gdyby koalicja rządząca zdecydowała się na zmianę premiera, kto powinien zastąpić Donalda Tuska? O to zapytaliśm...
Jarosław Kaczyński, który pojawił się w niedzielę na polsko-niemieckiej granicy, był pytany przez dziennikarzy m...
Koalicja Obywatelska notuje spadki w sondażach. Inni koalicjanci walczą o przekroczenie progu wyborczego - wynik...
Nie ma wystawy o Witoldzie Pileckim i nie wiadomo, kiedy powstanie. Dlatego amerykańska spółka wynajmująca lokal...
Czy koalicja rządząca powinna dokonać zmiany premiera? Nowy sondaż pokazuje, że takie oczekiwania podziela wielu...
Masz aktywną subskrypcję?
Zaloguj się lub wypróbuj za darmo
wydanie testowe.
nie masz konta w serwisie? Dołącz do nas