Reklama

Głosowała "na dwie ręce". Po dwóch latach zrzekła się immunitetu

Posłanka Małgorzata Zwiercan z koła Wolni i Sprawiedliwi zrzekła się immunitetu - poinformował Łukasz Rzepecki, polityk Kukiz'15.

Publikacja: 13.04.2018 16:41

W kwietniu 2016 Małgorzata Zwiercan zagłosowała za Kornela Morawieckiego (na zdjęciu), wówczas klubo

W kwietniu 2016 Małgorzata Zwiercan zagłosowała za Kornela Morawieckiego (na zdjęciu), wówczas klubowego kolegę z Kukiz'15.

Foto: Fotorzepa/ Jerzy Dudek

qm

W piątek o 14.00 miało się odbyć posiedzenie sejmowej Komisji Regulaminowej, dotyczące o wniosku o uchylenie immunitetuZwiercan. O zwołanie posiedzenia apelowali w tym tygodniu posłowie opozycji z komisji regulaminowej. Sprawa dotyczy postępowania ws. głosowania na "dwie ręce".

Prokuratura złożyła wniosek już 4 września 2017 r. Później jednak komisja nie zajmowała się sprawą.

Już za 19 zł miesięcznie przez rok

Jak zmienia się Polska, Europa i Świat? Wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i historia w jednym miejscu i na wyciągnięcie ręki.

Subskrybuj i bądź na bieżąco!

Reklama
Policja
Nietykalna sierżant „Doris”. Drugie życie tajnej policjantki
Polityka
Premier Donald Tusk ma powody do niepokoju. W najnowszym sondażu zapytano o jego dymisję
Polityka
Burza wokół sejmowych strażników. Pomysł Szymona Hołowni zaskoczył koalicjantów
Polityka
Pawlak: Dojdzie do obniżek cen energii o 20-30 proc. Koalicja ma swoje 500 plus
Polityka
Sondaż: Czy Szymon Hołownia powinien być marszałkiem Sejmu do końca kadencji?
Reklama
Reklama