Reklama

Giertych do Pięty: Niech pan oskarży o wszystko Tuska

"To koniec. Zrzecz się Pan mandatu, gdyż już nigdy nikt nigdzie Pana nie wybierze. I to jest naprawdę dobra rada" - pisze na Facebooku były wicepremier Roman Giertych kierując te słowa do posła Stanisława Pięty, zawieszonego w prawach członka PiS i członka klubu PiS po opublikowaniu przez "Fakt" materiału o romansie, w jaki Pięta miał się wdać z kobietą poznaną na miesięcznicy smoleńskiej.

Aktualizacja: 05.06.2018 13:43 Publikacja: 05.06.2018 13:30

Roman Giertych

Roman Giertych

Foto: Fotorzepa, Robert Gardzinski

arb

"Dowiedziałem się o tej bezprzykładnej zdradzie jakiej dopuściła się wobec Pana macierzysta partia. O tempora, o mores! Co za czasy, gdy ofiara musi dwukrotnie cierpieć!" - kpi Giertych.

Następnie Giertych stwierdza, że poseł "poprzez podstępną działalność wrogiej agentki Izy został wystawiony na nieuniknioną pokusę", co oznacza, że "jest zwykłą ofiarą spisku sił zła i ciemności".

"W tych trudnych momentach każdy Polak (a szczególnie konserwatysta) powinien stanąć przy Panu murem. Nie może być tak, że wrogi wywiad GRU, Mosad, KGB, czy inne CIA wabi bezkarnie niewinnych posłów na lep niewieścich wdzięków" - ironizuje Giertych.

"Macie być niewzruszeni, gdy miesięcznicowe działaczki potrzebują odrobiny ciepła?" - pyta były wicepremier.

"Teraz radzę o wszystko oskarżyć Tuska, który obawiając się Pana przenikliwych pytań namówił służby do podesłania do Pana agentki. To wina Tuska panie pośle! Tylko oskarżając jego może Pan powrócić na łono matki partii i odzyskać (tak jak inni Pana koledzy - ofiary innych agentek) zawieszone chwilowo i niesprawiedliwie członkostwo" - kpi Giertych.

Reklama
Reklama
Policja
Nietykalna sierżant „Doris”. Drugie życie tajnej policjantki
Materiał Promocyjny
AI to test dojrzałości operacyjnej firm
Polityka
W PiS jak w „Sukcesji”, Brzoska i jego plany rozgrzewają emocje, podział w Polsce 2050 a koalicja
Polityka
Spór o SAFE. Ilu Polaków wierzy, że program służy Niemcom?
Polityka
Program SAFE i mechanizm warunkowości? Sławomir Cenckiewicz ostrzega przed „bronią atomową”
Materiał Promocyjny
Presja dorastania i kryzys samooceny. Dlaczego nastolatki potrzebują realnego wsparcia
Reklama
Reklama
REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.
Reklama
Reklama