Reklama
Rozwiń

Niepełnosprawny do Kaczyńskiego: Nie zamknie nam pan ust!

Adrian Glinka zwrócił się do prezesa PiS Jarosława Kaczyńskiego, który dziś w Krakowie mówił o wsparciu dla osób niepełnosprawnych.

Aktualizacja: 30.04.2019 21:47 Publikacja: 30.04.2019 21:04

Niepełnosprawny do Kaczyńskiego: Nie zamknie nam pan ust!

Foto: Facebook/Adrian Glinka

Prezes PiS Jarosław Kaczyński spotkał się dziś w Krakowie z emerytami i rencistami. Do Kaczyńskiego zwróciła się niepełnosprawna Justyna Kieresińska. - Wszystkie grupy usiłujecie zaspokoić, ale tej, która ma najmniejszą siłę przebicia, bo niepełnosprawni mają najmniejszą siłę przebicia i nacisku, jakoś nie. Czy jest na to jakiś pomysł? - zapytała prezesa PiS.

W odpowiedzi Kaczyński powiedział, że są pomysły, a grupa osób niepełnosprawnych będzie bardziej wspierana niż dotychczas. 

Już za 19 zł miesięcznie przez rok

Jak zmienia się Polska, Europa i Świat? Wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i historia w jednym miejscu i na wyciągnięcie ręki.

Subskrybuj i bądź na bieżąco!

Polityka
Migranci w centrum politycznej gry. Realny problem, czy wygodny pretekst?
Polityka
Przemytników wystraszyły kontrole na granicach?
Polityka
Szymon Hołownia zabrał głos w sprawie spotkania z PiS. Czego dotyczyła rozmowa?
Polityka
Łukasz Pawłowski: Bez zmiany premiera notowania koalicji będą coraz gorsze. Zakończy się to rządem mniejszościowym
Polityka
Polska 2050 zawiesiła Tomasza Zimocha. Wcześniej komentował spotkanie Hołowni z Kaczyńskim