Już za 19 zł miesięcznie przez rok
Jak zmienia się Polska, Europa i Świat? Wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i historia w jednym miejscu i na wyciągnięcie ręki.
Subskrybuj i bądź na bieżąco!
Aktualizacja: 08.06.2019 10:17 Publikacja: 08.06.2019 10:17
Foto: Fotorzepa/Michał Kolanko
- Jeszcze w czerwcu wyruszamy w Polskę. Każdy okręg wyborczy w Polsce. Pójdziemy w te miejsca, gdzie ludzie nam nie zaufali. Jeśli kogoś nie przekonaliśmy, to znaczy, że my musimy się bardziej postarać. Skala i bezwstyd partyjnej propagandy osiąga poziom państw totalitarnych. Każda szczera rozmowa to wyrwa w murze kłamstwa. To będzie pierwszy krok do zwycięstwa prawdy - to pierwszy punkt planu Schetyny.
Drugi dotyczy profesjonalizacji działania sztabu na jesienne wybory. - Po drugie, dalsza profesjonalizacja. Tam gdzie wczoraj okazaliśmy się słabsi, jutro będziemy dwa razy silniejsi. W sztabie będzie Krzysztof Brejza, Adam Szłapka, zapraszam też Jacka Karnowskiego. To będą wybory, w których wystawimy szeroką reprezentację młodych ludzi. Potrzebna jest nam ich energia. W wyniku spotkań powstanie program Koalicji. Przedstawimy go w sierpniu. Napiszemy kompleksowy program naprawy państwa - powiedział Schetyna. - Trzeba dać żyć i rozwijać się przedsiębiorcom. Trzeba wreszcie zadbać o ludzi, którzy pracują, bo ich potrzeby przestały już państwo w ogóle obchodzić. Musimy na poważnie zabrać się wreszcie za czystość powietrza, bo zaczynamy się dusić. - mówił Schetyna o zarysach programu.
Jak zmienia się Polska, Europa i Świat? Wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i historia w jednym miejscu i na wyciągnięcie ręki.
Subskrybuj i bądź na bieżąco!
Polska nauka zasługuje na osobny, mocny „silnik”. Własne ministerstwo będzie tego gwarancją – mówi „Rzeczpospoli...
Instytut Pamięci Narodowej (IPN) poinformował o wszczęciu śledztwa dotyczącego publicznego i niezgodnego z prawd...
Rzeczywiście, w samorządach jest więcej środków na działania bieżące. Aczkolwiek podział tych środków cały czas...
W najbliższych dniach do Parlamentu Europejskiego może trafić wniosek o uchylenie immunitetu Grzegorzowi Braunow...
69 proc. Polaków nie wierzy w to, że premier Donald Tusk i prezydent elekt Karol Nawrocki będą współpracować w n...
Masz aktywną subskrypcję?
Zaloguj się lub wypróbuj za darmo
wydanie testowe.
nie masz konta w serwisie? Dołącz do nas