Reklama

Kaczyński zakazał politykom PiS udziału w spotkaniach o charakterze lobbystycznym

Rzeczniczka PiS Anita Czerwińska poinformowała na Twitterze, że prezes partii Jarosław Kaczyński zakazał parlamentarzystom udziału w spotkaniach o charakterze lobbystycznym

Aktualizacja: 04.07.2019 15:21 Publikacja: 04.07.2019 15:07

Kaczyński zakazał politykom PiS udziału w spotkaniach o charakterze lobbystycznym

Foto: Fotorzepa, Jerzy Dudek

Decyzja została podjęta dzisiaj. Zgodnie z przekazanym dokumentem, Jarosław Kaczyński "wydaje zakaz odbywania przez parlamentarzystów Prawa i Sprawiedliwości udziału w spotkaniach o charakterze lobbystycznym lub co do których można sformułować domniemanie, że mają taki charakter".

"Wyjątek stanowią spotkania, które spełniają wymogi określone w Ustawie o działalności lobbingowej w procesie stanowienia prawa"

Już za 19 zł miesięcznie przez rok

Jak zmienia się świat i Polska. Jak wygląda nowa rzeczywistość polityczna po wyborach prezydenckich. Polityka, wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i psychologia.

Czytaj, to co ważne.

Reklama
Policja
Nietykalna sierżant „Doris”. Drugie życie tajnej policjantki
Polityka
Sondaż: Czy Polacy chcą odejścia Szymona Hołowni z funkcji marszałka Sejmu?
Polityka
Rosyjskie drony nad Polską. Andrzej Duda: Rosja przetestowała Polskę
Sondaż
Sondaż: Władysław Kosiniak-Kamysz czy Mariusz Błaszczak? Kto lepszym szefem MON?
Polityka
„Polityczne Michałki”: Rosyjskie drony, kryzys Szymona Hołowni i polityczne manewry Konfederacji
Reklama
Reklama