Już za 19 zł miesięcznie przez rok
Jak zmienia się Polska, Europa i Świat? Wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i historia w jednym miejscu i na wyciągnięcie ręki.
Subskrybuj i bądź na bieżąco!
Aktualizacja: 12.07.2019 13:02 Publikacja: 12.07.2019 13:02
Foto: Fotorzepa / Roman Bosiacki
W sobotę o 11.00 prezes PiS Jarosław Kaczyński ogłosi jedynki Zjednoczonej Prawicy w 41 okręgach. Jak wynika z naszych informacji liderami list będą znani ministrowie i wiceministrowie, którzy sprawdzili się w trakcie ostatnich 4 lat.
Lider PiS Jarosław Kaczyński wystartuje w stolicy, premier Mateusz Morawiecki - w okręgu obejmującym Katowice. - PiS traktuje Śląsk priorytetowo. To ma też pokazać, że premier jest gotowy by wziąć najważniejsze politycznie zadania - mówi nasz rozmówca z partii. Wokół Morawieckiego będzie budowana kampania na Śląsku. Bo - jak mówią sztabowcy PiS - kto wygrywa na Śląsku, wygrywa w Polsce. To dla PiS jeden z kluczowych okręgów w tych wyborach.
Jak zmienia się Polska, Europa i Świat? Wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i historia w jednym miejscu i na wyciągnięcie ręki.
Subskrybuj i bądź na bieżąco!
Izabela Leszczyna, Adam Bodnar, Hanna Wróblewska, Paulina Hennig-Kloska – co łączy tych ministrów? Po pierwsze,...
– Moja rola w zakresie tego postępowania zakończyła się. Na decyzje polityczne nie mam wpływu – mówił prokurato...
- Będzie mniejszy rząd, ale nie taki, że to będzie radykalna zmiana. Ministerstw będzie mniej. Premier będzie te...
Z sondażu SW Research dla Onetu wynika, że Konfederacja może odegrać kluczową rolę w tworzeniu nowego układu sił...
Moda na motocykle przybiera na sile już od kilku lat. W ubiegłym roku liczba nowych rejestracji była dwa razy wyższa niż pięć lat wcześniej.
Uczestników badania ośrodka Opinia24 dla RMF FM spytano czy w lipcu w rozmowach z bliskimi i znajomymi krytykowa...
Masz aktywną subskrypcję?
Zaloguj się lub wypróbuj za darmo
wydanie testowe.
nie masz konta w serwisie? Dołącz do nas