Już za 19 zł miesięcznie przez rok
Jak zmienia się Polska, Europa i Świat? Wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i historia w jednym miejscu i na wyciągnięcie ręki.
Subskrybuj i bądź na bieżąco!
Aktualizacja: 07.08.2020 12:04 Publikacja: 07.08.2020 09:48
Foto: AFP
Reuters podaje, że ani władze ZEA, ani dyrekcja hotelu The Emirates Palace, nie skomentowali jak dotąd tych doniesień.
W poniedziałek Juan Carlos, borykający się z zarzutami o korupcję, ogłosił, że opuści Hiszpanię. Dotychczas nie potwierdzono jednak, gdzie udał się monarcha.
Jak zmienia się Polska, Europa i Świat? Wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i historia w jednym miejscu i na wyciągnięcie ręki.
Subskrybuj i bądź na bieżąco!
4 lipca 2025 roku prezydent Wołodymyr Zełenski odbył długo oczekiwaną rozmowę telefoniczną z prezydentem Donalde...
Komentatorzy w Kijowie wróżą dymisję premiera i części ministrów. - Przynajmniej w taki sposób można odświeżyć o...
Berlin uważa, że kontrole na granicach są konieczne dla zapewniania stabilności politycznej i społecznej w kraju.
Manifestacje, blokady ulic w miastach i dróg między nimi – manifestanci cały czas domagają się przedterminowych...
Podczas czwartkowej rozmowy telefonicznej Władimir Putin zakomunikował Donaldowi Trumpowi, że Rosja jest gotowa...
Masz aktywną subskrypcję?
Zaloguj się lub wypróbuj za darmo
wydanie testowe.
nie masz konta w serwisie? Dołącz do nas