Reklama

Kukiz: Otwarcie PiS na nasze postulaty byłoby rewelacją

Ja do żadnego PSL się nie zapisywałem i nie zamierzam zapisywać. Nie będę zapisywał się też do żadnej innej partii. Chcę uciąć spekulacje, że Kukiz idzie do PiS. Mam swoich posłów i swoje idee - zapewniał w Polskim Radiu Paweł Kukiz, lider Kukiz'15.

Publikacja: 27.11.2020 18:59

Kukiz: Otwarcie PiS na nasze postulaty byłoby rewelacją

Foto: Fotorzepa/ Jerzy Dudek

amk

Wczoraj Rada Naczelna PSL zdecydowała o wykluczeniu Kukiz'15 z formacji PSL-Koalicja Polska.

Głównym powodem tej decyzji była niezgodność poglądów na członkostwo Polski w UE oraz fakt, że posłowie Kukiz'15 zagłosowali za uchwałą popierającą zawetowanie przez gabinet Morawieckiego unijnego budżetu na lata 2021-2027.

Tylko 19 zł miesięcznie przez cały rok.

Bądź na bieżąco. Czytaj sprawdzone treści od Rzeczpospolitej. Polityka, wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i psychologia.

Treści, którym możesz zaufać.

Reklama
Policja
Nietykalna sierżant „Doris”. Drugie życie tajnej policjantki
Polityka
Podcast „Polityczne Michałki”: Od rakietowego incydentu po awanturę o prohibicję. Polityczna dojrzałość czy amatorszczyzna?
Polityka
Sondaż: Karola Nawrockiego pozytywnie ocenia 92 proc. wyborców PiS i Konfederacji
Polityka
Nowe partie chcą mieć posłów w Sejmie. Joanna Senyszyn i Wadim Tyszkiewicz wchodzą do gry
Polityka
Donald Trump: Putin mnie zawiódł. Naprawdę mnie zawiódł
Reklama
Reklama