Tylko 19 zł miesięcznie przez cały rok.
Bądź na bieżąco. Czytaj sprawdzone treści od Rzeczpospolitej. Polityka, wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i psychologia.
Treści, którym możesz zaufać.
Aktualizacja: 21.04.2020 10:20 Publikacja: 21.04.2020 10:09
Foto: Fotorzepa, Jakub Czermiński
Jarosław Gowin zdradził szczegóły propozycji Platformy Obywatelskiej. - Wprowadzenie na rok stanu klęski i przesunięcie wyborów na 2021 rok. Mój kłopot polega na tym, że ta propozycja została natychmiast zakwestionowana przez inne partie opozycyjne - podkreślił Jarosław Gowin w programie „Onet Rano”.
Szef Porozumienia stwierdził również, że należy jak najszybciej podjąć decyzję o przełożeniu wyborów prezydenckich. - Powinniśmy się skoncentrować na sposobach walki z epidemią i równoczesnym odmrożeniu gospodarki. Bardzo się cieszę, że liderzy Koalicji Obywatelskiej przyjęli moją propozycję, byśmy się spotkali za kilka dni i rozmawiali o "planie Sośnierza" - powiedział Gowin. Jak dodał, każdego dnia, gdy polska gospodarka jest zamrożona, znikają tysiące miejsc pracy. - To oznacza, że setki tysięcy rodzin może znaleźć się w trudnym położeniu materialnym. Uważam, że program 500+ powinien być podtrzymany - podkreślił.
Bądź na bieżąco. Czytaj sprawdzone treści od Rzeczpospolitej. Polityka, wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i psychologia.
Treści, którym możesz zaufać.
Kontrowersyjne zachowania, awans do elitarnej jednostki policji, a w finale wpadka z mefedronem i zwolnienie – u...
„Człowiek to najlepszy firewall” – to hasło tegorocznej konferencji Akademii cyberPEKAO – wydarzenia edukacyjnego zorganizowanego przez Bank Pekao S.A. Spotkanie było poświęcone jednemu z najważniejszych współczesnych wyzwań: jak budować odporność na cyberzagrożenia?
Nie wyobrażam sobie dobrej współpracy koalicyjnej, jeśli umowa wobec nas nie zostanie dotrzymana. Żadna koalicja...
Poseł Adam Gomoła, który kilkanaście miesięcy temu został wykluczony z klubu Polska 2050, ponownie dołączył do k...
Zdrowie nie jest już takie, jakie było kiedyś, ale podlegam bardzo intensywnej rehabilitacji - mówił były minist...
Rozbudowa szybkich sieci ładowania jest szczególnie ważna dla wzrostu sprzedaży samochodów ciężarowych, bez których trudno myśleć o dekarbonizacji – ocenia Małgorzata Kulis, dyrektor zarządzająca Volvo Trucks Polska.
Czy lider Platformy Obywatelskiej Donald Tusk powinien przestać pełnić funkcję premiera? Są wyniki nowego sondaż...
Dziś wszystkie technologie, które będą pomagały przemysłowi w prognozowaniu i optymalizowaniu zużycia energii, są już dostępne. Redukcja strat i przestojów czy zwiększanie elastyczności systemu nigdy nie były prostsze – mówi Anna Nowak-Jaworska, prezeska Schneider Electric Polska.
Masz aktywną subskrypcję?
Zaloguj się lub wypróbuj za darmo
wydanie testowe.
nie masz konta w serwisie? Dołącz do nas