Wiceminister obrony Rosji zatrzymany za łapówkę. Odpowiadał za majątek armii

Wiceminister obrony Federacji Rosyjskiej Timur Iwanow został zatrzymany pod zarzutem przyjęcia łapówki – poinformował Komitet Śledczy Federacji Rosyjskiej (ICR).

Publikacja: 23.04.2024 23:09

Wiceminister obrony Rosji zatrzymany za łapówkę. Odpowiadał za majątek armii

Foto: Bloomberg

„W związku z podejrzeniem popełnienia przestępstwa z art. 290 części 6 Kodeksu karnego Federacji Rosyjskiej (przyjęcia łapówki) zatrzymano wiceministra obrony Federacji Rosyjskiej Timura Władimirowicza Iwanowa” – czytamy w komunikacie zamieszczonym na stronie internetowej Kanał telegramu TFR.

Do sądu trafi wniosek o aresztowanie Iwanowa

Pozostało jeszcze 85% artykułu

Tylko 99 zł za rok.
Czytaj o tym, co dla Ciebie ważne.

Sprawdzaj z nami, jak zmienia się świat i co dzieje się w kraju. Wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia, historia i psychologia w jednym miejscu.
Polityka
Zełenski pojedzie do Turcji spotkać się z Putinem. „Nie ma sensu przedłużać zabijania”
Polityka
Trump komentuje propozycję Putina. „Ukraina powinna się natychmiast zgodzić”
Polityka
Donald Trump chwali rozmowy z Chinami. Twierdzi, że osiągnięto „całkowity reset”
Polityka
Parada w Moskwie: gasnący blask imperium
Polityka
Emmanuel Macron odpowiada na pytania „Rzeczpospolitej” po podpisaniu traktatu w Nancy. „Inny etap niż w 1939 roku”
Materiał Promocyjny
Między elastycznością a bezpieczeństwem