Już za 19 zł miesięcznie przez rok
Jak zmienia się Polska, Europa i Świat? Wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i historia w jednym miejscu i na wyciągnięcie ręki.
Subskrybuj i bądź na bieżąco!
Aktualizacja: 07.07.2025 20:41 Publikacja: 13.03.2024 11:11
Jak Polacy oceniają Szymona Hołownię w roli marszałka Sejmu?
Foto: PAP/Radek Pietruszka
Jak wynika z sondażu IBRiS dla Radia ZET, 49,1 proc. Polaków uważa, że Szymon Hołownia, lider Polski 2050, dobrze sprawdza się jako marszałek Sejmu. Przeciwnego zdania jest zaś 39,9 proc. badanych. 11 proc. Respondentów, którzy zostali o to zapytani, nie ma natomiast zdania w tej sprawie.
Jak zmienia się Polska, Europa i Świat? Wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i historia w jednym miejscu i na wyciągnięcie ręki.
Subskrybuj i bądź na bieżąco!
Od 7 lipca Polska tymczasowo przywróciła kontrole na granicy z Niemcami i Litwą – decyzja ta, ogłoszona przez Do...
Zaledwie jeden przypadek przemytu migrantów na granicy z Litwą. Na zachodniej, z Niemcami – żadnego. Pierwsza no...
- Jeżeli słyszę teraz opowieści o tym, że dokonuje się zdrada, oto Judasz pod osłoną nocy idzie zdradzić pana, t...
- Premierem będzie Donald Tusk, koalicja będzie tracić i prędzej czy później ten rząd będzie mniejszościowy, bo...
Poseł Polski 2050 Tomasz Zimoch poinformował, że decyzją prezydium klubu został zawieszony na miesiąc w prawach...
Masz aktywną subskrypcję?
Zaloguj się lub wypróbuj za darmo
wydanie testowe.
nie masz konta w serwisie? Dołącz do nas