Tylko 19 zł miesięcznie przez cały rok.
Bądź na bieżąco. Czytaj sprawdzone treści od Rzeczpospolitej. Polityka, wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i psychologia.
Treści, którym możesz zaufać.
Aktualizacja: 16.10.2025 01:21 Publikacja: 06.03.2023 19:00
Foto: gov.pl
Krzysztof Gołębiewski od 8 września 2022 r. pełnił obowiązki Zastępcy Głównego Inspektora Ochrony Środowiska. Od kilkunastu lat jest związany z administracją publiczną, z czego od 11 lat z Inspekcją Ochrony Środowiska - czytamy w komunikacie na stronie resortu.
Swoją pracę Gołębiewski rozpoczynał w Wojewódzkim Inspektoracie Ochrony Środowiska w Warszawie. Jest twórcą i koordynatorem pierwszego w Polsce zespołu zadaniowego ds. zwalczania przestępczości środowiskowej, jaki powstał w strukturach Wydziału Inspekcji WIOŚ w Warszawie.
Bądź na bieżąco. Czytaj sprawdzone treści od Rzeczpospolitej. Polityka, wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i psychologia.
Treści, którym możesz zaufać.
Kontrowersyjne zachowania, awans do elitarnej jednostki policji, a w finale wpadka z mefedronem i zwolnienie – u...
Premier Donald Tusk w drugą rocznicę wyborów parlamentarnych, które doprowadziły do utworzenia koalicyjnego rząd...
Dwa lata po wyborach 15 października 2023r. Polacy coraz częściej pytają, gdzie podziały się tamte emocje i nadz...
Wystawa w Sejmie z okazji 35-lecia stosunków dyplomatycznych Polski z Zakonem Maltańskim przyciągnęła dyplomatów...
Prawda jest taka, że gdzie się nie rozejrzeć to mamy do czynienia z kryzysem. Ten arcykryzys to kryzys finansów...
Masz aktywną subskrypcję?
Zaloguj się lub wypróbuj za darmo
wydanie testowe.
nie masz konta w serwisie? Dołącz do nas