Już za 19 zł miesięcznie przez rok
Jak zmienia się świat i Polska. Jak wygląda nowa rzeczywistość polityczna po wyborach prezydenckich. Polityka, wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i psychologia.
Czytaj, to co ważne.
Aktualizacja: 14.09.2025 01:16 Publikacja: 17.08.2022 06:57
Scott Morrison
Foto: AFP
Morrison, który ustąpił ze stanowiska przewodniczącego Partii Liberalnej, po tym jak ugrupowanie to przegrało wybory parlamentarne, zorganizował konferencję prasową, by odnieść się do krytyki ze strony swojego następcy, Anthony'ego Albanese.
Albanese ujawnił, że Morrison osłabiał australijską demokrację, potajemnie przejmując obowiązki pięciu ministrów swojego rządu. Morrison miał przyznać sobie kompetencje ministra spraw wewnętrznych, skarbu, finansów i zasobów pomiędzy 2020 a 2021 rokiem, gdy kraj walczył z epidemią koronawirusa.
Jak zmienia się świat i Polska. Jak wygląda nowa rzeczywistość polityczna po wyborach prezydenckich. Polityka, wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i psychologia.
Czytaj, to co ważne.
Jeśli dowody potwierdzą, iż drony były celowo skierowane na Polskę, będzie to bardzo poważne zaostrzenie sytuacj...
Tyler Robinson, 22-letni mieszkaniec stanu Utah, został zatrzymany 12 września po 33 godzinach obławy. Usłyszy z...
Po śmierci Charliego Kirka, wpływowego konserwatywnego działacza i zwolennika Donalda Trumpa, w amerykańskim śro...
Zbiory ziemniaków na Białorusi będą w tym roku dobre - zapowiedział przywódca tego kraju Aleksandr Łukaszenko.
Były prezydent Brazylii, Jair Bolsonaro, został uznany winnym planowania zamachu stanu w celu utrzymania się prz...
Masz aktywną subskrypcję?
Zaloguj się lub wypróbuj za darmo
wydanie testowe.
nie masz konta w serwisie? Dołącz do nas