Reklama

Manuela Gretkowska o PiS i Jarosławie Kaczyńskim

Pisarka Manuela Gretkowska w rozmowie z Wirtualną Polską skrytykowała Prawo i Sprawiedliwość oraz prezesa partii Jarosława Kaczyńskiego.

Aktualizacja: 02.11.2016 16:48 Publikacja: 02.11.2016 16:17

Manuela Gretkowska

Manuela Gretkowska

Foto: Fotorzepa/ Piotr Guzik

Manuela Gretkowska w wywiadzie z Grzegorzem Wysockim (WP Opinie), pytana o to, która partia miałaby szansę pokonać PiS, odpowiedziała, że żadna z zasiadających w Sejmie. Bo - w ocenie pisarki - po czterech lat do władzy i tak wróciłby PiS.

- PiS jest jak dinozaur. Bo ma wielkie cielsko, cielsko polskiej prawicy, tej prowincji patriotyczno-kościelnej. I ten dinozaur ma jeden mózg, którym jest oczywiście Kaczyński - powiedziała Manuela Gretkowska.

Już za 19 zł miesięcznie przez rok

Jak zmienia się świat i Polska. Jak wygląda nowa rzeczywistość polityczna po wyborach prezydenckich. Polityka, wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i psychologia.

Czytaj, to co ważne.

Reklama
Policja
Nietykalna sierżant „Doris”. Drugie życie tajnej policjantki
Polityka
Sondaż: większe kompetencje prezydenta? Ankietowani: to zły pomysł
Polityka
NIK dzieli koalicję rządową. Gdzie dwóch się bije, tam Marian Banaś skorzysta?
Polityka
Donald Tusk: Zamykamy granicę z Białorusią w związku z ćwiczeniami Zapad
Polityka
PiS ma czworo nowych posłów. W Sejmie odbyło się ślubowanie
Reklama
Reklama