Reklama

Jarosław Kaczyński: Prawo i Sprawiedliwość będzie rządzić długo

Mateusz Morawiecki sądząc, że PiS będzie rządzić do 2031 roku, jest defetystą - uważa prezes PiS Jarosław Kaczyński.

Aktualizacja: 17.03.2017 21:48 Publikacja: 17.03.2017 19:15

Jarosław Kaczyński: Prawo i Sprawiedliwość będzie rządzić długo

Foto: Fotorzepa/Jerzy Dudek

- Będziemy rządzić długo - zapewnia prezes PiS w drugiej części wywiadu udzielonego Onetowi. Reaguje tak na sugestię, że rząd PiS tworzy takie przepisy, które kolejna władza może wykorzystać przeciwko Prawu i Sprawiedliwości.

Prezes PiS stanowczo twierdzi, że w Polsce konieczna jest personalna i strukturalna przebudowa sądownictwa. Jak twierdzi, wie o tym, że wielu sędziów dokonuje nadużyć, a sądownictwo jest "zdegenerowane do dna i wymaga radykalnych zmian".

Pozostało jeszcze 87% artykułu

Już za 19 zł miesięcznie przez rok

Jak zmienia się świat i Polska. Jak wygląda nowa rzeczywistość polityczna po wyborach prezydenckich. Polityka, wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i psychologia.

Czytaj, to co ważne.

Reklama
Policja
Nietykalna sierżant „Doris”. Drugie życie tajnej policjantki
Polityka
Komisja Etyki ma nowego członka. To poseł, który chciał „rejestrować” homoseksualistów
Polityka
Krzysztof Bosak: Dowódcy polskiej armii rzadko dowodzą
Polityka
Eastern Sentry i wojska NATO w Polsce. Prezydent Karol Nawrocki podjął decyzję
Polityka
Sondaż: Czy Polacy chcą odejścia Szymona Hołowni z funkcji marszałka Sejmu?
Reklama
Reklama